آبنما در روف گاردن

آبنما در روف گاردن

آنچه در این مقاله میخوانیم

آبنما در روف گاردن : روف گاردن و یا همان بام سبز که امروزه برای ایجاد فضای سبز بیشتر در پشت بام های خانه ها و مراکز های تجاری احداث می شود می توانیم با قرار دادن دیگر المان ها زیبایی بیشتری را داشته باشیم و از محیط ایجاد شده لذت ببریم .

آبنما با صدای شر شر و ریزش آب آن باعث ایجاد آرامش در مخاطبین می شود ، آبنماها در ابعاد و اشکال مختلف قابل اجرا می باشد که بستکی به محیطی داریم که می خواهیم آبنما را در آنجا قرار دهیم  .

انواع آبنما در روف گاردن :

آبنما شیشه ای

آبنما حبابی

آبنما سنگی صخره ای

و…

مزایای اجرای آبنما در روف گاردن :

ایجاد انگیزه در مخاطبین می نماید

حس طبیعت

ریزش آب و صدای آب باعث آرامش در افراد می شود .

تلفیق آب و آتش در اجرای آبنما :

آبنما در روف گاردن را می توانیم به سبک مدرن و جدید انتخاب نماییم ، امروزه بسیاری آبنماها به صورت آب و آتش اجرا می شود و هیجان و زیبایی دوچندانی را دارا می باشد .

تلفیق آبنما با دیوار سبز :

از دیگر المان هایی  می تواند جلوه زیبا تری را به روف گاردن بدهد اجرای دیوار سبز می باشد و اینکه بتوانیم در بام سبز این دو المان زیبا را در کنار هم داشته باشیم حس خوبی را به افراد القا می کند . گاه می توان از آبنما سنگی را در وسط قرار دهیم و دیوار سبز را در کنار آبنما قرار دهیم در کنار دیوار سبز یک صدای دلنشین آب را داشته باشیم .

آبنما در کنار آلاچیق :

آلاچیق در روف گاردن برای دور هم جمع شدن اعضا گزینه ای مناسب می باشد ، از این رو می توانیم آبنما را در نزدیکی آلاچیق قرار دهیم که در هنگام استراحت هم از صدای دلنشین آب لذت ببریم .

 

مقالات مرتبط
پروژه‌های آبنما سورن بام
Call Now Button