آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> سنگ قلوه ای یا رودخانه ای -> قلوه سنگ رودخانه ای سفید

قلوه سنگ رودخانه ای سفید

قلوه سنگ رودخانه ای سفید

قلوه سنگ رودخانه ای سفید ، در اصطلاح “سنگ رودخانه” به یک گروه گوناگون از سنگ ها گفته می شود

که طی عمل جریان آب متحرک پوشیده شده و گرد شده است.

سنگهای رودخانه ای اغلب در سواحل و در تختهای جریان، یافت می شوند که در گستره ای از اندازه ها، رنگ ها و بافت ها قرار دارند.

سنگهای رودخانه  ای دارای بسیاری از کاربردهای رایج هستند، از قبیل محوطه سازی، پوشش های مصنوعی و مصالح ساختمانی برای نمای دیواری و پیاده رو و برای استفاده در پروژه های طراحی داخلی و در برنامه های کاربردی سلامتی مانند ماساژ سنگ های گرم..

قلوه سنگ رودخانه ای سفید برای کاشی کاری

سنگ شکن ها یکی از قدیمی ترین مواد کاشی هستند که امروزه در حال استفاده گسترده ای از آنها هستند. این سنگ های تزیینی برخی از جاده های حفظ شده را در نقاط مختلف تشکیل می دهند. امروزه آنها به طور گسترده در فضاهای تجاری، مسکونی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان یکی از محبوب ترین مواد کاشی مورد استفاده قرار می گیرند. قلوه سنگ رودخانه ای سفید بدون تعمیر و نگهداری هستند و نیازمند تمیزکاری بسیار کم هستند. سنگ قلوه ای یا رودخانه ای توسط بسیاری از پیمانکاران محوطه سازی توصیه می شود و قسم می خورند که همه کاره سازان سنگ فرش به عنوان یک راه حل مصالح. این جای تعجب نیست که تعداد رنگ ها، شکل ها و گزینه های طراحی موجود که صاحبان املاک و سازندگان می توانند با آن کار کنند، است.

قلوه سنگ رودخانه ای سفید در محوطه سازی  :

قلوه سنگ می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد راه های درایو که مطمئنا سر به نوبه خود. این که آیا شما می خواهید یک راهپیمایی الهام گرفته از ویکتوریا یا یک موضوع معاصر تر را ترجیح دهید، پیمانکار حق را برای شما به دست می آورد و با توجه به بارهای سنگین که راه های ورودی انتظار می رود که به طور منظم تحمل، کمک می کند که قلوه سنگ یکی از سخت ترین مواد وجود دارد . سنگ قلوه ای یا رودخانه ای در راه های درایو،  استخر و مشاهده عرشه، راه های باغ، بالکن، گام، تراس سبز  و راههای پیاده روی استفاده می شود.

قلوه سنگ رودخانه ای سفید در قسمت های مختلف :

سنگ قلوه ای یا رودخانه ای جهت  کاربردی مسکونی و تجاری باشد و همچنین می توانند در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد. سنگ قلوه ای برای مناطق عمومی، آنها را می توان در ایستگاه های اتوبوس، سوار راه، و پیاده رو استفاده کرد. این لکه ها نیازمند یک راه حل مصالح می باشند که می توانند به هر روز روزانه به بار سنگین برسند.

کاربرد قلوه سنگ رودخانه ای سفید :

  • محوطه سازی باغ ، ویلا
  • وحوطه سازی فضای سبز
  • محوطه سازی روف گاردن
  • فلاورباکس ها
  • گابیون

شرکت سورن بام با تیم متخصص و کارشناسان مجرب خود در زمینه معماری منظر فعالیت های بیشماری انجام داده اند

و در زمینه محوطه سازی باغ، ویلا، فضای سبز، دیوار سبز ، روف گاردن و…. فعالیت های بیشماری دارد

و همچنین در ساخت و اجراء انواع آبنما، فلاور باکس، آلاچیق، پرگولا و…. فعالیت دارد.


مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت