آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> آبنما -> آبنما شیشه ای | شرکت سورن بام

آبنما شیشه ای | شرکت سورن بام

آبنما شیشه ای شرکت سورن بام ، یکی از انواع آبنما ها است، که علاوه بر زیبایی بسیار پر طرفدار است، ریزش آب بر روی شیشه حرکت بسیار زیبایی را ایجاد می کند .

شیشه می تواند صاف و صیقلی باشد یا با بر آمدگی باشد که جریان آب را بیشتر می کند.

همچنین اگر نیاز به آبنمایی هلالی شکل دارید، شیشه های خم مناسب این کار اند و در کارخانه به صورت هلالی ساخته می شوند.

فضاهایی که آبنماهای شیشه ای در آن قابل استفاده اند :

فضا های داخلی مانند پذیرایی، اتاق خواب و نشیمن و … ، لابی مجتمع ها و برج ها ، تراس و بالکن ، حیاط ، کنار استخر ، فضاهای اداری ، بر روی شیشه های مغازه ها ، مراکز خرید .

این آبنما ها حتی به عنوان یک جدا کننده و پارتیشن نیز قابل استفاده اند .

نشستن در محوطه ویلا در کنار استخر و یک آبنما ، و صدای دلپذیر آب بسیار جذاب است، برای مثال آبنمای صخره ای صدای بسیار طبیعی و فوق العاده ای دارد ،

اما اگر صدای کمتری نیاز دارید آبنمای شیشه ای بسیار مناسب شما است .

ساخت آبنما شیشه ای :

این آبنما ها معمولا یک فریم و پایه استیل داشته و شیشه و آب در وسط این قاب قرار می گیرد و مخزن کوچکی که آب در آن می ریزد می تواند با سنگ قلوه پر شود.

ابعاد و اندازه این آبنما ها بسیار متفاوت است عرض آن ها از حدود ۸۰ سانت تا چندین متر متفاوت است، و علاوه بر انواع پیش ساخته آن ، نسبت به نیاز و فضای شما نیز طراحی و ساخته می شوند تا کاملا مختص فضای شما بوده و هماهنگی کامل داشته باشد .

نورپردازی آن ها نیز در شب یکی از مهم ترین مراحل است، زیرا جلوه ای که این نورپردازی به آبنما می بخشد چندین برابر حالت عادی است و برای آبنمای شیشه ای از نور های رنگی بیشتر استفاده می شود .

شرکت سورن بام با سالها تجربه در زمینه معماری پایدار فعالیت های بیشماری داشته و در زمینه طراحی و اجراء روف گاردن ، دیوار سبز ، تراس سبز ،  محوطه سازی فضای سبز شهری و محوطه سازی باغ ، باغچه ، ویلا ، ساخت انواع آبنما ، آلاچیق ، پرگولا ، و انواع فلاور باکس ها نیز فعالیت دارد .

 


مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت