شما اینجا هستید : خانه -> آبنما -> آبنما شیشه ای شرکت سورن بام

آبنما شیشه ای شرکت سورن بام

آبنما شیشه ای شرکت سورن بام ، یکی از زیبا ترین و پرکاربردترین شکل آبنما می باشد ، که علاوه بر زیبایی به دلیلی نصب آسانی که می تواند در فضای داخلی داشته باشد بسیار پر طرفدار است و ریزش آب بر روی شیشه حرکت بسیار زیبایی را ایجاد می کند . شیشه می تواند صاف و صیقلی باشد یا با برآمدگی باشد که جریان آب را بیشتر هدایت کند .

آبنما شیشه ای شرکت سورن بام

آبنما شیشه ای شرکت سورن بام

آبنما شیشه ای در فضاهایی مانند : پذیرایی، اتاق خواب و نشیمن و … ، لابی مجتمع ها و برج ها ، تراس و بالکن ، محوطه سازی ، کنار استخر ، فضاهای اداری ، بر روی شیشه های مغازه ها ، مراکز خرید .این آبنماها حتی به عنوان یک جدا کننده و پارتیشن نیز قابل استفاده اند .نشستن در محوطه ویلا در کنار استخر و یک آبنما ، و صدای دلپذیر آب بسیار جذاب است ، برای مثال آبنمای صخره ای صدای بسیار طبیعی و فوق العاده ای دارد ، اما اگر صدای کمتری نیاز دارید آبنمای شیشه ای بسیار مناسب شما است .

آبنما شیشه ای دیواری

بسیاری از افراد برای اجرای آبنمای شیشه ای در فضای داخلی خود ، به دلیل این که ممکن است مسیر رفت و آمد را مسدود کند و ترافیک انسانی ایجاد کند به مشکل بر می خورند ،ولی تیم متخخص اجرایی شرکت با طراحی و اجرای آبنما شیشه ای دیواری توانسته است این مشکل را حل کند .

آبنما شیشه ای شرکت سورن بام

آبنما شیشه ای شرکت سورن بام

آبنما شیشه ای کوچک (آبنما شیشه ای خانگی)

اولین چیزی که باید در نظر گرفت این است که چه نوع طرح آبنمایی متناسب با دکوراسیون خانه شما می باشد که آبنما شیشه ای کوچک یا خانگی مساحت کمتری را در سطح اشغال می کند .

قیمت آبنما شیشه ای دیواری

با توجه به طراحی و نوع متریال آبنما ، ابعاد و اندازه مورد نظر شما کارشناسان شرکت سورن بام قیمت نهایی را برای شما محاسبه می فرمایند .

آبنما شیشه ای شرکت سورن بام

آبنما شیشه ای شرکت سورن بام

سوالات متداول آبنما شیشه ای شرکت سورن بام

  1. نحوه ساخت آبنما شیشه ای
  2. نوپردازی آبنما شیشه ای
  3. عوامل تاثیرگذار در اجرای آبنما شیشه ای
  4. نگهداری آبنما شیشه ای

۱٫ نحوه ی ساخت آبنما شیشه ای چگونه است ؟

این آبنما ها معمولا یک فریم و پایه استیل دارند و شیشه و آب در وسط این قاب قرار می گیرد و مخزن کوچکی که آب در آن می ریزد می تواند با سنگ قلوه پر شود . ابعاد و اندازه این آبنماها بسیار متفاوت است عرض آن ها از حدود ۸۰ سانت تا چندین متر متفاوت است، و علاوه بر انواع پیش ساخته آن ، نسبت به نیاز و فضای شما نیز طراحی و ساخته می شوند تا کاملا مختص فضای شما بوده و هماهنگی کامل داشته باشد .

آبنما شیشه ای شرکت سورن بام

آبنما شیشه ای شرکت سورن بام

۲٫ نورپردازی آبنما شیشه ای به چه صورت می باشد ؟

نور پردازی آن ها نیز در شب یکی از مهم ترین مراحل است، زیرا جلوه ای که این نورپردازی به آبنما می بخشد چندین برابر حالت عادی است و برای آبنمای شیشه ای از نور های رنگی بیشتر استفاده می شود .

۳٫ عوامل تاثیر گذار در طراحی و اجرای آبنما شیشه ای چیست ؟

  • صدا
  • وزن
  • اندازه کلی و شکل
  • شعاع پاشش

۴٫ نگهداری آبنما شیشه ای چگونه است ؟

آبنمای شیشه ای در طول فصل پر از آب باید نگه داشته شود تا پمپ از بین نرود و قبل از زمستان حوضچه ها باید تخلیه شوند تا از یخ زدگی و ترک خوردگی ساختار آبنما شیشه ای جلوگیری شود .

شرکت سورن بام با سالها تجربه در زمینه معماری پایدار فعالیت های بیشماری داشته و در زمینه طراحی و اجراء روف گاردن ، دیوار سبز ، تراس سبز ،  محوطه سازی فضای سبز شهری و محوطه سازی باغ ، باغچه ، ویلا ، ساخت انواع آبنما ، آلاچیق ، طراحی پرگولا ، و انواع فلاورباکس ها نیز فعالیت دارد .

 


مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.