نورپردازی آلاچیق چوبی

نورپردازی آلاچیق چوبی ،  نورپردازی در ساخت آلاچیق چوبی ، ساخت آلاچیق چوبی باید بر اساس استاندارد نورپردازی شود تا در شب دید افراد را دچار مشکل نکند و نور پردازی باید برای تمامی فصول قابل  استفاده باشد بنابراین به نورپردازی آن توجه ویژه داشته باشید.

در انتخاب وسایل نور پردازی با دقت کرد  و آشنایی کامل از چراغ های فضای بیرونی داشت که بتوان در طراحی مورد استفاده قرار داد.

نورپردازی را می توانیم در قسمت های مختلف از آلاچیق اجرا نماییم به طور مثال می توان در قسمت پایه های آلاچیق و یا در کف و سقف آن می توان قرار داد و از رنگ های مختلف استفاده نمود و جلوه زیبایی را به آن بدهیم .

ایده هایی برای ساخت آلاچیق چوبی:

آلاچیق ها را می توان در اشکال مختلف با متریال های مختلف ساخت . شما می توانید آلاچیق چوبی خود را به صورت متفاوت با بقیه آلاچیق های موجود ساخت یکی از تفاوت ها می تواند در سقف آلاچیق باشد می توانید کف را بالابرده و به آلاچیق پله بدهید تا ارتفاع بگیرد می توانید کاملا به فضای باز و بیرونی اشراف داشته باشید . 

مبلمان متفاوت برای ساخت آلاچیق چوبی :

می توان به جای مبلمان معمولی از تایل های سنگی با پارچه یا از نیمکت های چوبی و سنگی استفاده کرد.

 آلاچیق چوبی : 

ساخت آلاچیق چوبی دارای نیمکت، میز، نرده، ستون های چوبی و کف چوبی با طرح های دل انگیز هستند که در بیشتر جاهای کشور قابل مشاهد می باشد و دارای چشم انداز زیبا می باشد و زمان اجرا ی این آلاچیق 1 تا 2 روز می باشد.

شرکت سورن بام علاوه بر اینکه مجری انواع آلاچیق ها می باشد در زمینه معماری سبز و پایدار فعالیت دارد . زمینه فعالیت شرکت سورن بام عبارت است از : طراحی و اجرای روف گاردن ، دیوار سبز ، فلاور باکس ، آبنما ، اجراء محوطه سازی فضای سبز ، باغ ، ویلا ، باغچه ، حیاط و…  و هم چنین نصب سیستم آبیاری قطره ای ، سیستم مه پاش و تولید کننده سنگ های رود خانه ای طبیعی سفید و رنگی می باشد .