محوطه سازی ویلا مدرن

آنچه در این مقاله میخوانیم

محوطه سازی ویلا مدرن فرآیندی است که موجب تغییرات در زمین و فضای باز شده ، محوطه سازی ویلا امروزه یکی از مهمترین عوامل در طراحی به شمار می رود و در طراحی محوطه باغ و ویلا ، محوطه سازی بام و… کاربرد داشته . طراحی محوطه سازی ویلا  در مناطق مختلف متفاوت می باشد ، بنابر این باید اصولی را برای طراحی در اولویت قرار داد.

37

محوطه سازی ویلا مدرن با کمترین هزینه

طراحی محوطه ویلا باغ با توجه به سلیقه و بودجه مالک و با در نظر گرفتن شرایط محیطی باید به سبک های مختلف انجام شود. اکثر ویلاهای ایران و مناطق شمالی کشور بر اساس طراحی ویلایی مدرن یا قدیمی ساخته شده اند. علاوه بر تاثیر طراحی و محوطه سازی ویلا بر قیمت طراحی ویلا، عوامل دیگری نیز بر قیمت محوطه سازی ویلا تاثیرگذار هستند که در ادامه به مهمترین آنها اشاره می شود.

مساحت و اندازه خانه مستقل

یکی از عوامل اصلی موثر بر قیمت و هزینه محوطه سازی ویلا متراژ و ابعاد ویلا و باغ می باشد. بدیهی است که فضاهای بزرگتر با ابعاد بزرگتر مستلزم استفاده از تجهیزات بیشتر و البته هزینه بیشتری برای محوطه سازی ویلا خواهد بود. در طراحی محوطه ویلا، محوطه ویلا باید به درستی برنامه ریزی و ابعاد مناسبی برای بهره برداری حداکثری داشته باشد تا حداکثر بهره وری از منطقه حاصل شود.

شیب زمین

رفع شیب باغ و حومه یکی از مهم ترین عواملی است که بر قیمت طراحی منظر ارزان برای ویلا تاثیر می گذارد. برای تعیین حریم فضای قطعه به درستی، باید شیب را به درستی اندازه گیری کرد و اقدامات لازم را برای حداکثر بهره برداری از آن انجام داد. برای بهبود کلبه های شیبدار مدرن، بهتر است از طراحان و شرکت های مجرب کمک بگیرید. زیرا اجرا و برنامه ریزی پهنه بندی اراضی این نوع اراضی بیش از آنکه هموار باشد پیچیده و تخصصی است. این کار همچنین به شما امکان می دهد با هزینه کم کلبه را بهبود بخشید.

نوع کاربری ویلا

یکی دیگر از مهم ترین و قابل توجه ترین دلایل تغییر در هزینه محوطه سازی خانه های مجردی، نوع کاربری خانه های مجردی است. به عنوان مثال برخی به دنبال طراحی خانه های تک خانواده با ایجاد فضای سبز بیشتر هستند. اگرچه برخی نیاز به فضای بازی برای کودکان دارند. به همین دلیل تجهیزات مورد استفاده در هر یک از انواع منظره های تک خانواده متفاوت بوده و بر قیمت نهایی آن تأثیر می گذارد.

اگر به دنبال محوطه سازی ویلا خود هستید و می خواهید در مدت زمان کوتاهی ویلای خود را به سبک های مختلف طراحی کنید، بهترین راه حل این است که با مجموعه سورن بام در ارتباط باشید و برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با شماره 02144277178 و 09122155348 تماس بگیرید.

 

محوطه سازی ویلا مدرن

محوطه سازی ویلا مدرن چیست؟

طراحی محوطه ویلایی مدرن به گونه ای انجام شده است که با استفاده از گیاهان و ایجاد فضای سبز کافی، فضایی مجلل، مدرن و جادار ایجاد شود. در محوطه سازی ویلای مدرن ابتدا باید متراژ و ابعاد ویلا به طور کامل اندازه گیری شود. سپس با استفاده از خطوط زاویه دار یا مورب، متراژ ویلای مدرن را با توجه به فضای مورد نظر و بدون اغراق در طراحی طراحی کرد.

در محوطه سازی مدرن ویلایی از مصالحی مانند سنگ و چوب بیشترین استفاده را می شود. همچنین در این سبک طراحی از آلاچیق ها و آلاچیق های مختلف، نرده های چوبی، استخر، سنگ های تزئینی و … استفاده می شود.

طراحی محوطه ویلا مدرن

یکی از ویژگی های اصلی و مهم در محوطه سازی باغ ویلایی به سبک مدرن عدم محدودیت در طراحی فضاهای خارجی و داخلی است. زیرا بسته به سلیقه مشتری می توانید از طرح های منحنی یا زاویه دار استفاده کنید. طراحی محوطه ویلایی مدرن بسیار ساده است اما در عین حال زیبایی زیادی دارد و نظر همه بینندگان را به خود جلب می کند.

همچنین در محوطه سازی یک ویلای مدرن می توانید از هر محدودیتی که فضا را خسته کننده و خسته کننده می کند دور شوید. در طراحی محوطه ویلایی مدرن از چیدمان های مختلف، جزییات کوچک اما جلب توجه، سبک های ساده اما شیک استفاده شده است که جذابیت های زیادی دارد و همه مردم به خصوص دوستداران به دنبال این سبک از طراحی و محوطه سازی ویلا هستند. از آنجایی که محوطه سازی ویلا مدرن کاری تخصصی است، بهتر است کار را به شرکت هایی مانند سورن بام بسپارید که پلان منظر ویلا را به سبک مدرن طراحی و به صورت حرفه ای اجرا کنند.

محوطه سازی ویلا مدرن

طراحی محوطه ویلا کوچک

یکی از مراحل مهم و اولیه در طراحی متراژ یک ویلا کوچک اندازه گیری صحیح ابعاد فضا و تعیین میزان فضای مورد نظر برای زیباسازی می باشد تا رضایت مشتری در مرحله نهایی محوطه سازی ویلا حاصل شود. در محوطه سازی ویلاهای کوچک باید از عناصر و متریال های مختلف بنا به سلیقه مشتری استفاده شود. همچنین محوطه سازی ویلاهای کوچک را می توان با سبک های مختلفی از جمله محوطه سازی ویلایی کلاسیک، محوطه سازی ویلایی ایرانی، محوطه سازی ویلایی مدرن و … انجام داد، همچنین در ویلاهای کوچک می توان محوطه سازی ویلا با سنگ خرد شده را انجام داد که دارای ویژگی خاصی است. زیبایی در طراحی متراژ ویلای کوچک باید از گیاهان مختلف متناسب با شرایط محیطی استفاده کرد تا فضایی زیبا و آرامش بخش ایجاد شود. طراحی محوطه ویلایی کوچک نیز ارزش و قیمت ملک شما را افزایش می دهد. انتخاب گیاهان در محوطه سازی ویلاهای کوچک باید به گونه ای باشد که برای کاشت و نگهداری آنها نیاز به هزینه و زمان زیادی نباشد.

محوطه سازی ویلا باغ

همه ویلاها و باغ ها دارای حیاط های کوچک تا بزرگ هستند که حتی به روشی ساده نیاز به محوطه سازی دارند. چرا که محوطه سازی ویلا باغ باعث افزایش کاربری و زیبایی محیط می شود. استفاده از بهترین طراحی محوطه باغ ویلایی باعث می شود تا از فضای باغ و ویلا نهایت استفاده را ببرید و فضای اضافی وجود نداشته باشد. در محوطه سازی ویلا باغ می توانید از استخر، باربیکیو استفاده کنید. استفاده کرد و فضا را کاربردی و شیک کرد. محوطه سازی باغ ویلا با توجه به سلیقه و نیاز مشتری انجام شود. برخی از مشتریان نیاز دارند و علاقه مند به استفاده از گل و گیاه بیشتر هستند و برخی دیگر می خواهند فضا را با عناصر مختلف پر کنند. در هر صورت برای محوطه سازی باغ ویلا باید از شرکت ها و تیم های مجرب کمک گرفت تا با کمترین هزینه محوطه سازی ویلا انجام شود.

محوطه سازی ویلای کلاسیک

محوطه سازی ویلا کلاسیک

محوطه سازی ویلا کلاسیک باید به گونه ای انجام شود که تمامی عناصر و فضاهای داخلی و خارجی باغ با یکدیگر هماهنگ بوده و سبک یکسانی داشته باشند. زیرا فضای ویلا و جزئیات آن باید زیبا و شیک به نظر برسد. طراحی محوطه ویلایی کلاسیک باید به صورت حرفه ای و خاص انجام شود. زیرا متراژ ویلا اولین محیطی است که در دید بینندگان ظاهر می شود و جزئیات آن باید به خوبی اجرا شود.

در محوطه سازی ویلای کلاسیک از نرده هایی که بیشتر به رنگ قهوه ای یا خاکستری هستند استفاده می شود. همچنین در طراحی محوطه ویلایی کلاسیک اغلب از پرچین های بلند و منظم برای نرده استفاده می شود. در کاشت و انتخاب گیاهان در محوطه سازی ویلایی کلاسیک باید با مشاوره و راهنمایی کارشناسان و متخصصان بهترین نوع گیاهان را انتخاب کرد که با سبک محوطه سازی ویلا هماهنگ بوده و با شرایط محیطی و محیطی هماهنگ باشد

اجرای محوطه سازی ویلا

پس از بررسی نکات، ویژگی ها و سبک های مختلف در محوطه سازی ویلا، دریافتیم که بهترین و آسان ترین راه برای طراحی محوطه ویلایی این است که کار اجرای محوطه سازی ویلا را به شرکت ها و تیم های معتبر و حرفه ای بسپارید. کار محوطه سازی ویلا در سبک های مختلف و ابعاد مختلف نیازمند تبحر و دانش است. زیرا با استفاده نا درست از فضا می توان فضای زیادی را به دلیل پرتی از دست داد. همچنین با انتخاب گیاهان نا درست، فضای سبز و سرمایه مشتری از دست می رود. همچنین نکاتی مانند شیب زمین، نوع خاک، میزان نور خورشید، رطوبت و … نیز روی طراحی محوطه ویلا باغ تاثیر زیادی می گذارند که باید توسط افراد کارشناس به صورت کامل بررسی شوند.
یکی از معتبر ترین و برترین شرکت های اجرای محوطه سازی ویلا در سبک های مختلف و در سرتاسر ایران، مجموعه سورن بام است که با در نظر گرفتن سلیقه و میزان بودجه مشتری، محوطه سازی ویلا با کمترین هزینه را انجام می دهد و توانسته رضایت تمامی مشتریان خود را در سال های فعالیت خود، به دست بیاورد.
این مجموعه هچنین خدمات دیگری مانند محوطه سازی رستوران، استخر، روف گاردن، مه پاش، عایق کاری، قایبر گلس، دیوار سبز، چمن کاری، ابنما و … را در بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

شرکت خدماتی سورن بام

شرکت خدماتی سورن بام که فعالیت خود را از سال 1389 به صورت حرفه ای در جهت افزایش فضای سبز شهری آغاز به کار کرده است و به یکی از معتبر ترین و برترین شرکت های طراحی و اجرای محوطه سازی در ایران تبدیل شده است. شرکت سورن بام متشکل از مهندسین و طراحان با تجربه و حرفه ای همواره می کوشند تا با کمترین هزینه و استفاده از متریال مناسب و درجه یک بهترین فضا را در محوطه ویلا برای شما رقم بزنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02144277178 تماس بگیرید و با کارشناسان سورن لبام ارتباط برقرار کنید.

همچنین می توانید شرکت سورن بام را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

مقالات مرتبط
پروژه‌های محوطه سازی سورن بام
درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
با ما در ارتباط باشید