قیمت آلاچیق

قیمت آلاچیق به جنس آلاچیق ، نوع و اندازه آن بستگی دارد.عوامل دیگری که ممکن است بر قیمت آلاچیق شما تأثیر بگذارد عبارتند از :

  • مستقل در مقابل متصل : آلاچیق های مستقل می توانند هزینه مصالح بالاتری نسبت به متصل به خانه داشته باشند. این به این دلیل است که گزینه های مستقل نیاز به چهار پست برای ایستادن دارند ، در حالی که گزینه های پیوست فقط به دو پست نیاز دارند .
  • ساختمان روی حیاط یا عرشه : ساخت آلاچیق روی حیاط یا عرشه کمی گرانتر از ساخت یک سازه مستقل است. برای اطمینان از استحکام سازه ، باید هزینه اضافی را برای بندهای چوبی ، براکت های فلزی و یا لنگرهای صفحه بپردازید .
  • قیمت آلاچیق ها بسته به نوع متریال به کار رفته متفاوت می باشد اگر می خواهیم آلاچیقی با قیمت مناسب داشته باشیم می توانیم از شرکت سورن بام استعلام قیمت بگیریم چرا که شرکت سورن بام با بهره گیری از پرسنل متخصص خود و همچنین بهره گیری از کارگاه مجهز توانسته است تمامی الاچیق ها از جمله آلاچیق فلزی ، آلاچیق چوبی ،آلاچیق چند ضلعی ،آلاچیق مدرن را با قیمتی مناسب بسازد همچنین شرکت سورن بام درزمینه

 

اجرای بام سبز

اجرای دیوار سبز

محوطه سازی

آبنما

قیمت آلاچیق چوبی از 3میلیون تا 5 میلیون

قیمت آلاچیق فلزی از 2 میلیون تا 5 میلیون

قیمت آلاچیق ترکیبی از 3 میلیون تا 7 میلیون

قیمت آلاچیق مدرن از 4 میلیون تا 6 میلیون

 

  • قیمت آلاچیق

    قیمت آلاچیق

سوالات متداول قیمت آلاچیق

1. سازه آلاچیق از چه جنس هایی ساخته می شود ؟

براورد این سازه چوبی با رنگ مقاوم دربرابر رطوبت و بارندگی و چوب کاج روسیه هر متر مربع 1.5 میلیون تومان است که معادل 14 میلیون تومان میباشد. البته بر اساس ابعاد تیر ها , نرده هایچوبی و سکوی داخل آلاچیق این قیمت متغیر است . پیشنهاد میشود برای گرفتن قیمت دقیق به محل کارخانه مراجعه و با متخصصان این صنعت مشورت و ابعاد و قیمت دقیق را براورد نمایید . صرفا با داشتن مساحت و ارتفاع یک شش ضلعی نمیتوانیم قیمت دقیق را محاسبه نماییم .

  • کاج

کاج تحت فشار یکی از رایج ترین مصالح برای نجاری است و آلاچیق ساخته شده از کاج کمی ارزان تر از آن است که از سرو تهیه می شود . کاج به طور طبیعی در برابر پوسیدگی و آسیب حشرات مقاوم است ، اما یک چوب نرم است ، به این معنی که با گذشت سالها مستعد تقسیم ، ترک خوردگی و خراشیدگی است . سنباده زنی و رنگ آمیزی منظم برای افزایش عمر آلاچیق کاج بسیار مهم است .

  • چوب ساج

وقتی صحبت از قیمت آلاچیق  می شود ، انتخاب مواد درجه یک مانند چوب ساج ، ایپه یا ببر باعث افزایش قیمت می شود. اما این چوب ها می توانند تا چهار برابر طول کاج دوام بیاورند.

  • آلومینیوم

آلومینیوم یک محیط عالی برای یک آلاچیق جعبه ای و مدرن است. نگهداری آن بسیار کمتر از چوب است و می توان آن را با هر نوع دکوراسیونی رنگ آمیزی کرد. به گفته Fixr ، یک آلاچیق آلومینیومی ارزان تر از یک چوب است.

  • فایبر گلاس

آلاچیق آلاچیق های فایبرگلاس که بسیار آسان نگهداری می شوند و بسیار مستحکم هستند ، امروزه از پرطرفدارترین آنها هستند. مواد سبک ، پوشش بیشتری را بدون افزودن تیرهای نگهدارنده بیشتر امکان پذیر می کند .

قیمت آلاچیق

قیمت آلاچیق

2. آیا ارزش ساختن آلاچیق را دارد؟

آلاچیق یک ویژگی فوق العاده برای حداکثر لذت بردن و راحتی شما در خارج از منزل است. آنها در مقایسه با بسیاری از جایگزین های فضای باز یک افزودنی نسبتاً مقرون به صرفه هستند.

3. آیا آلاچیق ها واقعا خورشید را مسدود می کنند؟

در حالی که آلاچیقها مقداری نور را مسدود می کنند ، اما همه آن را نمی بندند . اجازه عبور کمی از نور باعث ایجاد یک تجربه راحت تر در فضای باز می شود ، در حالی که هنوز جریان هوا کافی است .

4. ساخت آلاچیق چقدر سخت است؟

ساخت آلاچیق نیاز به دانش اولیه در زمینه چوب و ساخت دارد اما این یک پروژه بیش از حد پیچیده نیست . استفاده از مجموعه ای از طرح های آلاچیق از پیش ساخته شده می تواند به شما در جلوگیری از بسیاری از مشکلات رایج کمک کند.