به قلوه سنگ های رودخانه ای سفید ، در اصطلاح “سنگ رودخانه” گفته می شود که طی عمل جریان آب متحرک به صورت صیقل و گرد شده در می آیند . سنگ های رودخانه ای دارای کاربردهای بسیاری هستند.مانند محوطه سازی ، پوشش های مصنوعی و مصالح ساختمانی برای نمای دیوار و پیاده رو، برای استفاده در پروژه های طراحی داخلی و در برنامه های کاربردی سلامتی مانند ماساژ سنگ های گرم و … کاربرد دارند .

قلوه سنگ

قلوه سنگ

قلوه سنگ رودخانه ای

یکی از عناصر مهم در محوطه سازی و فضا سازی ویلا ، باغ ، باغچه ، طراحی و اجرای گابیون ، مرزبندی باغچه ها ، کف سازی و مسیر رفت و آمد ، تزئین آکواریوم و آبنما ، قلوه سنگ رودخانه ای می باشد . این  قلوه سنگ ها در اندازه و بسته بندی های سورت شده مختلف قابل ارائه و ارسال به سراسر کشور است .

سنگ های سورن بام

سنگ های سورن بام

قلوه سنگ سفید در محوطه سازی

در محوطه سازی با قلوه سنگ ، طرح های چشم نواز  و زیبایی از چیدن قلوه سنگ ها در میان باغچه و فضای سبز با ویلا ایجاد می شود که مسیر های مارپیچی را نمایان می کند . این مسیر ها سنگ چین شده مرز بین فضای سبز و محوطه را مشخص می کند . در ضمن با استفاده از قلوه سنگ می توان مسیری را برای پیاده روی نیز تعبیه کرد .

"<yoastmark

قلوه سنگ رودخانه ای سفید برای کاشی کاری

سنگ شکن ها یکی از قدیمی ترین مواد کاشی هستند که امروزه استفاده گسترده ای از آن ها می شود . امروزه به طور گسترده در فضاهای تجاری ، مسکونی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان یکی از محبوب ترین مواد کاشی شناخته می شوند . قلوه سنگ بدون تعمیر و نگهداری و نیازمند تمیزکاری بسیار کم هستند . استفاده از سنگ قلوه ای توسط بسیاری از پیمانکاران محوطه سازی توصیه می شود .

سنگ سفید

سنگ سفید

کاربرد قلوه سنگ سفید

  • محوطه سازی باغ ، ویلا
  • محوطه سازی فضای سبز
  • پوشش های مصنوعی نمای دیوار
  • دکوراسیون خانه
  • طراحی روف گاردن
  • گابیون
  • تزئین داخل فلاور باکس ها ، آبنما ، آتشدان
  • اجرا و جداسازی مسیر پیاده رو
pebble

pebble

شرکت سورن بام با تیم متخصص و کارشناسان مجرب خود در زمینه معماری فعالیت های بیشماری انجام داده اند و در زمینه محوطه سازی باغ، ویلا، فضای سبز، دیوار سبز ، روف گاردن و…. فعالیت های بیشماری دارد و همچنین در ساخت و اجراء انواع آبنما ، فلاور باکس، آلاچیق، پرگولا و…. فعالیت دارد .