شما اینجا هستید : خانه -> سنگ قلوه ای یا رودخانه ای -> قلوه سنگ در فضای سبز

قلوه سنگ در فضای سبز

قلوه سنگ در فضای سبز :

 قلوه سنگ در فضای سبز ، بهترین گزینه برای پوشش خاک در پروژه ­های فضای سبز و محوطه سازی بوده و مناسب  برای دکوراسیون داخلی، فضای باز، تراس، باغچه و روف گاردن، حیاط وآکواریوم می باشد.

سنگ رودخانه ­ای با رنگ و فرم ­های طبیعی،یکی از عناصر و متریال ­های مورد استفاده در خارج و داخل ساختمان­ ها، محوطه، باغ، بوستان، پارک، ویلا، بام باغ (روف گاردن)، لند اسکیپ و باغ تالار  و … برای خلق چشم اندازهای زیبا می­ باشد.

 قلوه سنگ در فضای سبز چه کاربردی دارد؟

قلوه ­سنگ­ ها در فضای سبز به طور مصنوعی و به روش شبیه ­سازی شده­ ای جریانات آب در رودخانه ساییده و پولیش می­ شوند و بعد از چندین مرحله پردازش به شکل سنگ ­های قلوه ای رودخانه­ ای طبیعی در می آیند با این تفاوت که کاملا یکدست و یک رنگ هستند.

موارد کاربرد قلوه­ سنگ ­ها، در کنار مبلمان شهری، فلاور باکس­ ها، باغچه­ ها، آکواریوم، فضای سبز، نمای دیوار و یا حتی در انجام کارهای هنری قابل استفاده می­ باشند.هم چنین می­ توان آنها را به صورت تایل یا به صورت واش بتن در کف حمام و اطراف استخر و…. نیز به کار برد.

قلوه ­سنگ­ ها در انواع و رنگ­ های متنوع طبیعی و حالت­ های گرد و گوشه دار و شکسته تولید شده و مناظر بسیار زیبا و چشم­ نوازی را به وجود می آورند.

از قلوه سنگ در فضای سبز  علاوه بر جنبه زیبایی، می­ توان به قیمت پایین آن اشاره کرد که جهت پوشش و کف سازی سطوح وسیع، بسیار مقرون به صرفه است و یکی از پرطرفدارترین عناصر طراحی در بین مهندسین طراحی داخلی می ­باشد.

طراحی سنگ محوطه توسط سنگ های تزئینی، قلوه ای و رودخانه ای که آمیزه ای از زیبایی و شکوه می باشد،انجام می شود.

قلوه سنگ (سنگ رودخانه ای) :  بهترین گزینه برای پوشش خاک در پروژه­ های فضای سبز و محوطه سازی

قلوه سنگ: مناسب برای دکوراسیون داخلی , فضای باز، تراس، باغچه و روف گاردن


مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.