دیوار سبز گلرنگ ساعی ، واقع در خیابان ولیعصر تهران ، خیابان ساعی یکم ( ضلع شمالی پارک ساعی ) پلاک 15، دفتر مرکزی هلدینگ گلرنگ می باشد.

در لابی این برج تمام سعی شرکت سورن بام بر این بوده که حس دعوت کنندگی در عین زیبایی و مدرن بودن فراهم سازد.

این کار با به کار بردن دیوار سبز طبیعی به خوبی انجام شده است.

در بین تضاد رنگ سفید و سیاه فضا به کار بردن گیاهان سبز و تعدادی گیاهان قرمز ، هماهنگی و ترکیب زیبایی را ایجاد نموده است.

با ورود به ساختمان ، همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید،ابتدا در سمت چپ، دیواری زیبا اجرا گردیده و اطراف محوطه آن با فلاورباکس پوشش داده شده است که در کنار دیوار های تمام شیشه ، جلوه زیبایی را به نمایش گذاشته است.

در لابی برج گلرنگ دو دیوار سبز زیبا به کار رفته که توسط شرکت سورن بام اجرا شده است ،یکی از دیوار سبز ها همانطور که در عکس زیر مشاهده می فرمایید در لحظه ی ورود چشم بینندگان را به خود خیره می نماید. دیوار سبز دیگر در لابی و در بالای پله ها قرار دارد که تنوع گیاهی آن در نوع خود این کار را بی نظیر جلوه می دهد.

کمی جلوتر تراریوم بزرگ شیشه ای ( باغ شیشه ای ) قرار دارد که انتخاب متفاوت و بسیار مناسبی برای این فضا بوده است.

رو به روی در ورودی نیز در بالا و پایین پله ها دیوار سبز طبیعی اجرا شده است.

گیاهان مورد استفاده در دیوار سبز گلرنگ ساعی:

گیاهان مورد استفاده در دیوار سبز ها گندمی ، پتوس ، آگلونما ، اسپاتی و هدرا وگیاهان به کار رفته در فلاور باکس ها کوردلین ،یوکا بنسای ، شامودرا ، دراسینا ، آنتریوم و بنت قدوس می باشد.

شرکت سورن بام اجرای فضای سبز و دیوار سبز لابی برج گلرنگ ساعی:

محوطه سازی , روف گاردن ، تراس ها ، محوطه های بیرونی شامل باغچه های جلوی درب ورودی و رمپ ، آبنما و اجرای فلاور باکس طبقات و دیوار سبز و فلاور باکس لابی را بر عهده داشته که این پروژه را به خوبی به اتمام رسانده است.

می توانید با مراجعه به بخش پروژه های اجرا شده بام سبز و دیوار سبز از بقیه عکس ها و مطالب پروژه ساعی دیدن فرمایید .