دیوار سبز شرکت نان سحر ، واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر قرار گرفته است .دیوار سبز مجموعه نان سحر توسط کارشناسان ، مهندسین مجرب و کار آزموده شرکت سورن بام یه صورت کاملا تخصصی انجام شده است . شرکت سورن بام با بیش از 10 سال سابقه در زمینه معماری سبز و پایدار فعالیت های چشمگیری دارد و در زمینه ساخت و طراحی انواع دیوار های سبز فعالیت های بی شماری انجام داده است .

با گسترش ساخت و فروش دیوارهای سبز در بین مردم وبه خصوص در مکان های شخصی مانند خانه ها،باغ ها،آپارتمان ها و همچنین در مکان های عمومی سرپوشیده مانند شهربازی ها ،هتل ها ،رستوران ها ،مراکز خرید و… برای بالابردن آرامش و نشاط در افراد و افزایش حس سلامت ذهنی افراد چه در محل کار و چه در منزل کمک می کند ،بدین ترتیب به افراد معجونی از انرژی وحس مثبت را القا می کند . این فرایند به صورتی عمل می کند که به مرور زمان تاثیر روانی بسیار عالی بر افراد می گذارد و با تاثیر بسزای بصری و سمعی که نه تنها باعث رفع خستگی و نشاط می شود ،بلکه باعث کاهش اضطراب و استرس وخستگی ناشی از فعالیت روزانه می شود.

ابعاد در نظر گرفته شده دیوار سبز شرکت نان سحر:

دیوارهای سبز قابلیت نصب و اجرا در فضاهای سرپوشیده و فضای باز را دارندو بسیاری از افراد در محل سکونت خود از این نوع دیوارهای سبز استفاده می کنند که علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط اطراف باعث ایجاد آرامش با حرکت صدای آب می شود. طراحی این نوع دیوارهای سبز بسیار هنری وچشمنواز می باشند که در هر قالب و اندازه ای می توان اجرا کرد . دیوار سبز شرکت نان سحر در داخل دفتر مدیریت قرار گرفته است که ابعاد دیوار اختصاص داده شده 5*4 است که ابعاد کلی آن 20 متر مربع می باشد .

طریقه اجرای دیوار سبز شرکت نان سحر:

در مرحله اول محل مورد نظر را کاملا با عایق های مخصوص عایق بندی کرده و از نفوذ نکردن آب به دیوار اطمینان پیدا کرده ، سپس استراکچری را که از قبل در ابعاد مشخص آماده شده است را بر روی دیوار نصب می نماییم و از محکم بودن آن بر روی دیوار اطمینان حاصل پیدا کرده و پس از آن فلاورباکس های مخصوص گرین وال که تولید شرکت سورن بام می باشد را بر روی استراکچر نصب می کنیم .در مرحله آخر سیستم آبیاری قطره ای نصب می شوند تا به صورت اتوماتیک در زمان تعیین شده آبیاری صورت گیرد .

گیاهان در نظر گرفته شده دیوار سبز شرکت نان سحر:

  1. گیاه گندمی .
  2. گیاه پتوس .
  3. گیاه برگ بیدی .

شرکت سورن بام در زمینه معماری و فضای سبز و پایدار فعالیت های بیشماری دارد و در این زمینه فعالیت های بیشماری انجام داده است ، فعالیت های شرکت سورن بام شامل :طراحی و اجراء روف گاردن ، محوطه باغ ، ویلا ، باغچه ، حیاط ، دیوار سبز ، فلاور باکس ، آبنما ، برکه و چشمه های مصنوعی ، نصب سیستم آبیاری قطره ای ، نصب سیستم مه پاش و … از جمله فعالیت های شرکت سورن بام می باشد .