درباره سورن بام بیشتر بدانید …

گروه طراحی محیط و منظر سورن بام از سال 1389 با بهره گیری از تیم متخصص و اجرایی کوشید تا در جهت دستیابی به هدف همزیستی با طبیعت و توسعه شهر سازی فعالیت خود را شروع کند. هم اکنون با طراحی و اجرای چندین پروژه موفق و معتبر توانست سهمی را از بازار برای خود کسب کند. این گروه با گذراندن دوره های تخصصی در خارج از کشور در زمینه روف گاردن (بام سبز) و گرین وال (دیوار سبز) توانست حرکتی نو در زمینه لند اسکیپ ایجاد کند.

خاک مناسب برای رشد نخل اریکا

در چند سال اخیر با افزایش شهرنشینی و تمایل روز افزون افراد به شهرنشین بودن و ترغیب به داشتن زندگی مدرن ، تعامل اجتماعی افراد با طبیعت ناخداگاه کمرنگ و دورتر شد و همچنین تمام چشم انداز ها به ساختمان های بلند مرتبه با نماهای سنگی و بتنی خلاصه شدند که همین امر سبب شد تا فعالیت شرکت در جهت ایجاد فضای سبز و افزایش سرانه مبلمان شهری توسعه پیدا کند.

سبک و سیاق پروژه های شرکت به سمت طراحی و اجرای فضاهای بلا استفاده بام خانه ها به بام سبز و دیوار های سرد و بی روح بلند به دیوار سبز و طراحی و اجرای 0 تا 100 المان های محوطه سازی از قبیل : آلاچیق و پرگولا، آبنما، حوضچه و استخر و فلاور باکس و … می باشد که این المان ها می توانند رابطه افرادی که در جوامع امروزی به صورت مداوم در تکاپو و تلاش های روزانه هستند ، را با طبیعت بازگردانی کنند که از این رو افراد می توانند با قدم گذاشتن ، اوقات فراغت خود را همراه با آرامش روحی و روانی که این محیط القا می کند در کنار اعضای خانواده و یکدیگر بگذرانند .

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.