شما اینجا هستید : خانه -> بام سبز |فضای سبز |محوطه سازی -> بام سبز سعادت آباد

بام سبز سعادت آباد

بام سبز سعادت آباد

یکی از پروژه های اعظیم بام سبز شرکت سورن بام، پروژه بام سبز سعادت آباد می باشد. متراژ این بام سبز ۵۰۰ مترمربع می باشد. مدت زمان انجام پروژه طبق برآورده ها ۲ الی ۳ ماه می باشد. در این پروژه از المان های بسیار زیادی استفاده شده است.

از جمله: پرگولا، مبلمان، فلاور باکس، چراغ های ال ای دی، درخت و …..

اجرای پروژه

در ابتدا کف بام را مجهز به سیستم زهکشی و سنگ می کنیم تا از عایق بندی بام مطمئن شویم. در زیر سنگ کاری بام لوله های آب و سیم های برق را نیز قرار می دهیم تا زیبایی کار بیشتر شود و هیچ لوله و سیمی در آخر کار معلوم نباشد. در این از سیستم آبیاری قطره ای پیشرفته استفاده کردیم.

۳۰ عدد فلاور باکس فلزی با روکش چوبی در این پروژه استفاده شده است. البته لازم به ذکر است که نوع فلاورباکسی که در این پروژه به کار رفته، نوع انتخابی کارفرما می باشد. در نورپردازی پروژه از ۱۷ عدد چراغ استفاده شده است.

یک آلاچیق و یک پرگولا هرکدام در گوشه ایی قرار داده شده اند.

در یک بخشی از بام به سفارش کارفرما تبدیل به قسمت غذاخوری شده که دارای باربیکیو، نیمکت و میز می باشد. مبلمان و نیمکت در این پروژه به طور ویژه ای مورد توجه در طراحی قرار گرفته اند.

در این پروژه از گیاهان و چمن مصنوعی نیز استفاده شده است.

اقداماتی دیگر نظیر شاسی کشی آهنی، چوب ترمو و ….. در این پروژه نیز انجام شده اند.و این آیتم ها به زیبایی منحصر به فرد این پروژه در کف سازی منجر شده است.

 

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.