شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز -> اجرای دیوار سبز مصنوعی شهریار

اجرای دیوار سبز مصنوعی شهریار

دیوار سبز به دو حالت طبیعی و مصنوعی وجود دارد که در سطوح عمودی داخلی و خارجی ساختمان نصب می شود و دویوار سبز مصنوعی سازه ای عمودی به شکل گیاهان مصنوعی که از ماده پلی اتیلن ساخته شده است که پلی اتیلن به همراه ترکیبات افزودنی ذوب و به شکل برگ ها ، گل ها قالب گیری و ساخته می شوند و نوعی دیگر دیوار سبز مصنوعی وجود دارد که در اجرای آن با زیر سازی مناسب ، برگ ها و گل های مصنوعی را به صورت شاخه ای به زیر سازی نصب و متصل می کنند که اجرای دیوار سبز مصنوعی شهریار یکی از پروژه های شرکت می باشد .

اجرای دیوار سبز مصنوعی شهریار

اجرای دیوار سبز مصنوعی شهریار

اگر افراد به فضای سبز علاقه داشته باشند ولی مساحت لازم یا بودجه کافی در اختیار نداشته باشند ، دیوار سبز مصنوعی راه حل مناسب به نظر می رسد . دیوار سبز مصنوعی چون به خاک و آبیاری نیاز ندارد می تواند به راحتی در محیط داخلی ساختمان فضای سبز را برای افراد شبیه سازی کند .

اجرای دیوار سبز مصنوعی شهریار

پروژه شهریار با بازدید کارشناسان شرکت در ابتدا صورت گرفت و با تایید تنهایی کارفرما ، تیم اجرایی مجموعه مشغول به طراحی و اجرای دیوار سبز مصنوعی در آن محیط شدند .                                                                                                                                 دیوار پروژه شهریار که از دو طرف سمت راست و چب در ابتدا با چوب ترموود پوشانده و وسط دیوار با زیر سازی مناسب حاضر به اجرای دیوار سبز مصنوعی شد ، در طراحی و اجرای این دیوار سبز از نوع دوم دیوار سبز مصنوعی استفاده شد که تیم اجرایی شرکت در ابتدا شروع به زیر سازی مناسب کردند و سپس با گیاهان و برگ های مصنوعی به صورت شاخه ای شروع به طراحی این دیوار سبز نمودند . با توجه به سلیقه و تایید کارفرما در این دیوار سبز از برگ های پهن ، سرخس ، گندمی ، برگ های فلفلی و لیندا و … استفاده شد که با استفاده از این گیاهان مصنوعی به نمای ظاهری دیوار حالت جنگلی القا شد . یکی از کاربرد هایی که این دیوار سبز برای پروژه به ارمغان آورد عایق صوتی می باشد که این دیوار سبز اجرا شده دارای فرورفتگی و برجستگی و دارای ساختاری نا هموار است که می تواند امواج صوت را از خود عبور ندهد .

اجرای دیوار سبز مصنوعی شهریار

اجرای دیوار سبز مصنوعی شهریار

سوالات متداول دیوار دیوار سبز مصنوعی

۱٫ مزایای اجرای دیوار سبز مصنوعی چیست ؟

  • طراحی و اجرای این دیوار برای پیرامون و اطراف خود ، محیطی زیبا و چشم نوازی را خلق می کند .
  •  اجرای دیوار برای افرادی که در آن محیط قرار می گیرند حس نشاط و آرامش را ایجاد می کند .
  • یکی از مزایای طراحی این دیوار سبز ، پنهان کردن دیوار های کهنه و قدیمی می باشد .
  •  دیوار های سبز مصنوعی چون خاک ندارند و در ریشه نیستند وزن بسیار کمی دارند .
  •  نصب این دیوار ها بسیار راحت می باشد و هزینه کمی را شامل می شود .

مجموعه : دیوار سبز


مجموعه های دیگر

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x