آلاچیق های شرکت سورن بام ، در محوطه سازی از عناصر مختلفی می توان استفاده نمود که یکی از مهم ترین آن ها آلاچیق ها هستند زیرا تنها دلیل ایجاد یک محوطه زیبا استفاده و لذت بردن از آن است که با بودن در آن این امکان حاصل می شود و برای بودن راحت در محوطه سازی نیز نیاز به آلاچیق و فضای نشیمن می باشد . آلاچیق ها مانند یک اتاق در فضای باز اند که می توانید انواع مبلمان و فرش و هر چیزی که دوست دارید را در آن قرار دهید .

آلاچیق های شرکت سورن بام

آلاچیق های شرکت سورن بام

آلاچیق ها دارای انواع گوناگونی اند مانند پرگولاها که در دسته سایه بان ها قرار داشته و خود آن ها دارای انواع بسیاری اند ، از دیگر آلاچیق ها ، آلاچیق های بسته ، باز ، سنتی ، مدرن ، شیشه ای ، فلزی ، چوبی ، حصیری آلاچیق با سقف گنبدی یا شیروانی و … اند .

آلاچیق های شرکت سورن بام

آلاچیق های شرکت سورن بام

ایده استفاده از پرگولا

می توانید از پرگولا ها متصل به ساختمان استفاده کرده برای مثال برای تراس و بالکن و هر قسمتی از ساختمان که دوست داشته باشید . به طور مستقل در هر جایی از محوطه که دوست دارید اجرا کنید و با قرار دادن یک آتشدان در آن ، جلوه بیشتری به فضای نشیمن ببخشید . از پرگولا ها بالای استخر نیز می توانید استفاده کنید که سایه بان زیبایی ایجاد می کند و به راحتی در کنار استخر می توانید استراحت کنید . پرگولا را طوری طراحی کنید که به عنوان یک نقطه کانونی خدمت کند و زیبا ترین عنصر محوطه شما باشد .

آلاچیق های شرکت سورن بام

آلاچیق های شرکت سورن بام

سوالات متداول آلاچیق های شرکت سورن بام

  1. مزایای طراحی و اجرای آلاچیق
  2. مزایای پرگولا

1. مزایای استفاده از آلاچیق چیست ؟

  • محیط و فضایی را برای گذراندن اوقات فراغت افراد با یکدیگر فراهم می سازد .
  • ارزش ملک را برای خریداران بلقوه جذابتر می کند .
  • از انجا که در فضای بیرونی ساخته می شود در عین حال مانند یک اتاق امن به شما اجازه می دهد از منظره باغ و فضای سبز خود لذت ببرید  .

2. مزایای پرگولا

  • ایجاد سایه دلچسب در روز های آفتابی
  • فراهم اوردن فضایی متفاوت برای مهمانی ها
  • طراحی و اجرای یک تراس سبز جذاب با استفاده از پرگولا

شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه معماری منظر و ارائه انواع ملزومات محوطه سازی ، مشاور و راهنمای خوبی برای شما در انتخاب آلاچیق مورد نظرتان است که می توانید با مراجعه به سایت شرکت ، آلاچیق یا پرگولایی که دوست دارید را انتخاب نموده و یا با شرح خواسته خود طراحی آن را به طراحان شرکت سورن بام بسپارید .

شرکت سورن بام در زمینه معماری پایدار فعالیت های بیشماری انجام داده از جمله : محوطه سازی ، باغ ، ویلا ، حیاط ، تراس ، بام سبز ، آبنما ، آلاچیق ، برکه و چشمه و… شرکت سورن بام تولید کننده پنل های دیوار سبز و انواع فلاور باکس ، قلوه سنگ نیز می باشد .