آلاچیق|انواع سقف های آلاچیق

آلاچیق ، انواع سقف های آلاچیق ، گذراندن اوقات در فضای سبز و لذت بردن از آن برای بالا بردن روحیه برای همه ی افراد حائز اهمیت است. برای سهولت در دستیابی به این محیط زیبا می توانیم آن را در منزل خود داشته باشیم. در همین راستا داشتن آلاچیق و سایه بانی که بتواند ما را  از تابش مستقیم نور خورشید و یا بارش باران و برف در امان نگه دارد ضروری می باشد.با وجود آلاچیق در هر شرایط جوی می توان از فضای سبز خود لذت برد.

آلاچیق ، انواع سقف های آلاچیق پوشالی :

در بعضی از مناطق با توجه به نوع اقلیم و شرایط مصالح بومی با استفاده از پوشال های گیاهی سقف آلاچیق ها را با ترکیب با  چارچوب های چوبی پوشش می دهند. این نوع آلاچیق ها را نیز می توان در شمال ایران یافت که با ساقه های برنج ساخته می شوند.

آلاچیق ، انواع سقف های آلاچیق گیاهی :

شاید یکی از پرطرفدارترین نوع سقف برای آلاچیق ها، سقفهایی است که به کمک رشد گیاهان رونده در طول زمان شکل می  گیرند. این سقف ها بسیار زیبا هستند و حس طراوت و تازگی را به شما هدیه می دهند.

آلاچیق ، انواع سقف های آلاچیق  چوبی مشبک :

سقف های چوبی مشبک، که همه شکل های انتزاعی از طبیعت را به خود گرفته اند نیز با عبور نور خورشید از خود حس و حالی زیبا را به وجود می آورند.

این سقف ها با داشتن تنوع طرح و نقش اجازه می دهد تا شما بتوانید انتخابی متناسب را سلیقه خود داشته باشید.

آلاچیق ، انواع سقف های آلاچیق پارچه ای تا شو :

این نوع سقف های پارچه ای با استفاده از ریل هایی که گیره های مخصوص را در خود جای داده اند، به شما اجازه می دهند تا باز یا بسته بودن سقف را خودتان انتخاب کنید.

آلاچیق ، انواع سقف های آلاچیق  دیوارهای حصیری :

حصیر ها می توانند گزینه مناسبی برای پوشش سقف و دیوارهای آلاچیق ها باشند. وجود آنها حس نزدیک نزدیکی با طبیعت  را افزایش می دهد.

کاربرد آلاچیق ها :

آلاچیق در ویلا

آلاچیق در باغ

آلاچیق در محوطه سازی

آلاچیق در محوطه پارک

آلاچیق در روف گاردن

آلاچیق در تراس سبز 

آلاچیق در رستوران و کافی شاپ ها

آلاچیق در حیاط