آبنما پرده ای

آبنما پرده ای

آنچه در این مقاله میخوانیم

آبنما پرده ای ، طراحی و اجرای آبنما  پرده ای ، یا آبنما های هوشمند که به محیط یا فضای کار شما زیبایی می بخشد و صدای آب آرامش خاصی به محیط می دهند لازم به ذکر است که اجرای آبنما را حتما به متخصص آن بدهید تا مشکل خاصی پیدا نکند .

 

آبنما پرده ای یا  آبنما هوشمند

آبنمای پرده ای یا آبنمای هوشمند یا یکی از تکنولوژی هایی است که توسط این شرکت سورن بام به عرصه تولید رسیده   است. در این آبنما که به صورت آبشار می باشد،با قطع و وصل هوشمند ریزش آب و با در کنار هم قرار گرفتن این قطرات اشکال مختلف تشکیل می گردد.با افزودن قابلیت های نورپردازی به این آبنما جلوه های فانتزی و زیبا و بسیار جذاب خلق می گردد و ما مفتخریم که جزو پیشتازان این  دکور می باشیم.ساخت تنها پرده باران مدور ایران و جذابترین آبنمای پرده باران ایران از دیگر افتخارات این مجموعه می باشد. از این آبنما می توان در فضاهای خارجی و داخلی استفاده نمود که قابلیت انطباق با دکوراسیون و فضاهای مختلف از دیگر مشخصات آن می باشد.

انواع آبنما :

آبنما دیواری

آبنمای پرده ای

آبنمای شیشه ای 

آبنمای سنگی صخره ای 

آبنما موزیکال

آبنمای رومیزی

آبنما خانگی

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای شیشه ای، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ، آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزیینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما

مقالات مرتبط
پروژه‌های آبنما سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button