توضیحات

 دیوار سبز کامرانیه |مشاوره و طراحی| سورن

دیوار سبز کامرانیه |مشاوره و طراحی| سورن مزایای دیوار سبز سورن بام سبک بودن این دیوار ها به دلیل مدولار بودن آنها و همچنین بسیار مستحکم نیز می باشد.

قطعات به سادگی سوار شاسی شده و جایگزین کردن و تغییر طرح دیوار سبز و نگهداری از آن آسان است.

ایجاد تنوع در گزینش گیاهان با توجه به عمق و حجم قابل تنظیم بستر کشت.۴۰ میلی متر فضای خالی ما بین قطعات و دیوار کارایی بیشتر و هزینه کمتر در مقایسه با دیگر سیستم ها.

دیوار سبز های سورن بام درصد بسیاز بالایی از محیط پیرامون خود را پاکسازی می کند دیوار سبز کامرانیه از جمله گرد و غبار و گاز های سمی موجود در هوا و باعث جلو گیری از سندروم ساختمان می شود.

این دیوار ها به صورت باکس های مدرن قابل حمل و تعویض تشکیل شده و توانایی کاشت گونه های بسیار متنوع را دارد.

دیوار سبز کامرانیه 

شامل سیستم آبیاری اتوماتیک برای این دیوار ها تعبیه شده و به صورت هفتگی به میزان بسیار کم آبیاری انجام می شود و مصرف آب بسیار پایین می باشد.

فیلتر های ژئوتکستایل برای باکس ها تعبیه شده تا از ریزش خاک جلوگیری کرده و باعث تصفیه گل و لای خاک شود. دیوار سبز یکی از المان های زنده بسیار زیبا توصیه شده برای ورودی ساختمان ها و یا به صورت تابلو های تزئینی کاربردی در منازل طراحی و اجرا می شود.

سبک بودن تا ده درصد وزن دیوارهای سنتی مرسوم -ضریب عایق حرارتی بسیار بالا که به عنوان سوپر عایق از آن می‌توان نام برد -ضریب عایق صوتی قابل توجه که می‌تواند محیط آرامی برای فضای داخلی آن بوجود آورد – اجرای سریع و مهندسی توسط تیم‌های آموزش دیده سورن بام -امکان اجرایی کلیه پوشش‌های صنعتی و مدرن بدون هیچ گونه محدودیت -ایمنی بسیار بالا در زلزله

 دیوار سبز کامرانیه