توضیحات

دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز ، دیواری پوشیده از پوشش گیاهی است  هم می تواند به صورت طبیعی و هم به صورت مصنوعی در داخل و خارج ساختمان با توجه به شرایط اقلیمی که دارد  به کار رود که دیوار سبز یکی از زیباترین طراحی های فضای سبز به شمار می آید .

دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز

دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز

امروزه بسیاری از افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود کنار یک دیگر و حتی قرار های کاریشان  محل کافی شاپ انتخاب می کنند و هر روزه به تعداد کافی شاپ های سطح شهر افزوده می شود و در میان بازار رقابتی که بین کافی شاپ ها وجود دارد هر کافی شاپی سعی می کند تا با راهکار های مختلف مشتری بیشتری را جذب خود کند . استفاده از دیوار سبز در کافی شاپ ها یکی از همان راه کار های خوب برای جذب مشتری و از المان های دکوراسیون محسوب می شود که دیوار سبز کافی شاپ ژوانی در شهر اهواز توسط تیم مجرب و متخصص ما طراحی و اجرا شده است .

دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز

دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز

در کافه ژوانی دیوار سبز هم در فضای داخلی و هم خارجی اجرا و طراحی شده است که در قسمت  داخلی فضا دیوار سبز شاخه ای به صورت مصنوعی اجرا شده است که علاوه بر جذابیت و زیبایی که به فضا می بخشد باعث ایجاد شدن یک عایق دما و صوت می باشد و در تراس بیرونی این کافه به دلیل مرطوب بودن و خشک بودن هوا در اهواز  از دیوار سبز مصنوعی استفاده  شده است که افراد می توانند با قرار گرفتن در این فضا شرایط دلپذیری را از کنار یک دیگر قرار گرفتن تجربه کنند .

سوالات متداول دیوار سبز

  1. تاثیر اجرای دیوار سبز چه می باشد ؟

1. مزیت دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز چیست ؟

  • یکی از مزیت های اجتماعی دیوار سبز  در کافه ژوانی می توان به حس آرامش و کاهش استرس افرادی که در این مکان حضور پیدا می کنند اشاره کرد .
  • اجرای دیوار سبز در کافه ژوانی باعث شده است  که افرادی در این مکان ها قرار می گیرند تجربه دلچسبی از غذاخوردن در محیطی سر سبز و آرام و روحیه بخش را در کنار یک دیگر داشته باشند و وجود دیوار سبز در این فضا به ارزشمندی بنا کمک بزرگی می کند .
    دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز

    دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز