توضیحات

 دیوار سبز فود کورت رویال آدرس فرشته  ،  واقع در خیابان فرشته ، خیابان نیلوفر، نبش کوچه مریم  می باشد . بنای فودکورت 1200 متر مربع است که در حدود 1100 متر مربع فضای داخلی رستوران را در بر گرفته  و 100 متر مربع آن به تراس اختصاص پیدا کرده است . کارشناسان شرکت سورن بام در مرحله اول از محل بازدید کرده و بر حسب درخواست کارفرما و دیزاین داخل رستوران اطلاعات اولیه را کسب نموده تا فضای فودکورت به صورت کاملا تخصصی توسط تیم مجرب شرکت سورن بام طراحی گردد .

المان های مورد استفاده در فود کورت :

  1. دیوار سبز طبیعی و مصنوعی .
  2. فلاور باکس های چوبی و فلزی .
  3. نورپردازی .
  4. گیاهان طبیعی و مصنوعی .

نحوه اجرای دیوار سبز فود کورت رویال آدرس فرشته :

لازم به ذکر است  فود کورت رویال آدرس فرشته  یکی از بزرگترین فودکورت های تهران می باشد . در طبقه اول با اختلاف سطح هایی  ایجاد شده که  توسط فلاور باکس های فلزی ، فلاور باکس چوبی و فلاور باکس سنگی تزیین شده اند، که جلوه ی ویژه ای به فضای رستوران داده است . محل ثبت سفارش و یا همان پیشخوان از  دیوار های سبز مصنوعی( پنلی ) پوشش داده شده که توسط یک نورپردازی تخصصی جلوه پیشخوان را چندین برابر افزایش داده است .در طبقه بالایی رستوران که حالت دوبلکس دارد و پل ارتباطی طبقه اول و دوم می باشد ، توسط پله های نیم دایره شکل به هم متصل شده ،که مابین دوطبقه یک دیوار بدون کاربرد قرار گرفته است که نمای زیبایی ندارد ، طراحان گروه سورن بام از فضای بدون کاربرد دیوار استفاده کرده و دیوار های سبز مصنوعی در این فضا تعبیه کرده اند ، علاوه بر آن ، فلاور باکس های فلزی کوچک نیز بر روی دیوار کار شده  تا علاوه بر ایجاد فضای سبز ، حس آرامش را در فضای رستوران به ارمغان آورند .

تراس سبز فود کورت رویال آدرس فرشته  :

این تراس یک فضای 100 متر مربعی است  که داخل فضا دیوار سبز طبیعی طراحی و اجراء شده است .در  فضای تراس  مبلمان فضای باز قرار گرفته و مابین  فضای خالی  میز ها  از فلاور باکس های فلزی با ابعاد بزرگ تر با گیاهان طبیعی تزئین شده است .