توضیحات

بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا

بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا ، گاهی اوقات شرایط محیطی و اقلیمی برای کاشت گیاهان مناسب نمی باشد مثلا نور کافی در فضا وجود ندارد و یا کارفرما به دلیل مشغله زیاد قادر به نگهداری از گیاهان طبیعی نیست که در این شرایط گروه طراحان سورن بام دیوار سبز مصنوعی را به گروه املاک آرکا پیشنهاد داده است. دیوار سبز که در ساختمان مرکزی گروه مشاوران املاک آرکا کار شده است. در طبقه پنجم در اتاق مدیر عامل اجرا شده است . یکی از بزرگترین دیوار های سبز مصنوعی است که در داخل مجموعه اجرا شده است . دیوار سبز مصنوعی آرکا نیاز به نگهداری مداوم نداشته و نصب آن بسیار آسان است . دیوار سبز مصنوعی در هر نقطه ای از فضا حتی اگر نور هم نباشد با ایجاد نور پردازی مناسب توسط تیم سورن بام قابل اجراست. دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا فاقد گل وگیاه طبیعی است و در طرح ها و مدل ها واندازه های مختلفی اجرا شده است .به علت نداشتن امکان نگهداری از گیاهان طبیعی برروی دیوار ،گیاهان مصنوعی گزینه بسیار مناسبی برای کارفرما بود و به محیطشان زیبایی و سرزندگی میبخشید. دیوارسبز مصنوعی نیاز به مراقبت خاصی ندارد و به مدت طولانی ودر تمام فصول می توان از آن استفاده کرد وازسرسبزی آن لذت برد.

ساختمان مرکزی گروه مشاوران املاک آرکا واقع در اتوبان اشرفی اصفهانی بالاتر از میدان پونک نبش خیابان 17 پلاک 21 می باشد .

کاربرد بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا

از بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا به عنوان یک دیوار جدا کننده در محیط کار می توان استفاده کرد .

بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا از تنوع گیاهان متعددی برخوردار است و هزینه کمتری هم نسبت به دیوار سبز طبیعی دارد.

بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا سبک است و قابلیت جا به جایی داشته و حمل آن آسان می باشد .

بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا قابلیت عایق در برابر صدا را داراست به این گونه که از داخل سالن به اتاقی که دیوارسبز اجرا شد هیچ گونه صدایی نفوذ نمیکند.

بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا و پوشش گیاهی آن :

گل و گیاهان به کار رفته در دیوار سبز مصنوعی آرکا به دو نوع پنلی و شاخه ای تقسیم می شوند که گیاهان پنلی در ابعاد  40*60  و  25*25 به صورت پوشش گیاهی یک پارچه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند .اجرای دیوارسبز مصنوعی ترکیبی در این پروژه باعث شده که ترکیب بسیار جذاب و خلاقانه ای برروی دیوار ایجاد شود. البته این کار خلاقانه بستگی به سلیقه کارفرما نیز دارد.

در دیوار سبز مصنوعی گروه املاک آرکا بیش از 20 نوع پوشش گیاهی مختلف از نوع شاخه ای و پنلی به کار برده شده است که متخصصین سورن بام با توجه به دیزاین اطراف و دکوراسیون داخلی فضا گیاهانی که بیشترین هماهنگی را با محیط داشته اند را به شکل زیبایی در کنار هم قرار داده و همین موضوع باعث به وجود آمدن یکی از زیباترین و همچنین بزرگترین دیوار سبز مصنوعی در محیط داخلی در ایران شده است.

مزایای بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا شامل موارد زیر می باشد :

نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد ، هزینه ی نگهداری ندارد ،گیاهان مصنوعی از بین نمی روند و طول عمر بالایی دارند ، قابلیت نصب سریع و جا به جایی آسان است و در نهایت باعث به وجود آمدن یک محیط سبز و آرامش بخش و به دور از تنش در دفتر مدیریت مجموعه آرکا شده است.از دیگر خصوصیات پنل های مصنوعی می توان به قیمت بسیار مناسب آن اشاره کرد ، همچنین این نوع پنل ها در برابر آتش مقاوم هستند و برای جداسازی فضاها از هم گزینه خوبی می باشد.