باغبانی در بام سبز

پروژه بام سبز ولنجک سورن بام

آنچه در این مقاله میخوانیم

باغبانی در بام سبز ، شما در پشت بام یا تراس خود قادر به ساخت هرگونه باغی می باشید . تیم اجرایی شرکت سورن بام  تمام محدودیت های اجرایی را حذف کرده و تمامی طرح ها و ایده ها قابل اجرا می باشند . برای داشتن باغی با انواع گیاهان ،میوه سبزیجات دیگر نیازی به زمینی بزرگ با خاک مناسب نمی باشد .

شما می توانید به آسانی در تراس یا پشت بام خانه خود باغی با هزینه بسیار کم ایجاد کنید . پرورش انواع درختان و بوته های میوه توسط شرکت سورن بام با تیمی کاملا تخصصی و با تجربه در زمینه کشاورزی به صورت تخصصی طراحی و اجرا می شود .

روف گاردن ارزان

روف گاردن ارزان

مزیت ها و معایب:

روف گاردن ها دارای مزیت های فراوانی هستند . اما باید بدانیم معایبی هم دارند از جمله مزیت های روف گاردن ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

بام های سبز فضایی به ما می دهند که ما می توانیم در مهمانی ها ،جشن های تولد هنگام مطالعه،اوقات فراقت و…از آن استفاده نماییم . روف گاردن ها باعث کم شدن آلودگی هوا و آلودگی صوتی می شوند و تا حدودی از صدای محیط اطراف می کاهند.باغ بام ها  عایقی برای سرما و گرما هستند . روف گاردن ها دی اکسید هوا را گرفته و اکسیژن تولید می نمایند . سقف های سبز فضای ساختمان را زیباتر کرده و حتی وجود چند روف گاردن در یک منطقه ،کل فضای آن محیط را زیباتر می نماید . گاهی اوقات افراد برای کار،تحصیل و عوامل دیگر به شهرها مهاجرت می نمایند ، ساخت روف گاردن ها این امکان را به افراد می دهد که در آن به کشاورزی و باغبانی بپردازند.

روف گاردن ارزان

روف گاردن ارزان

اجرای آبیاری قطره ای و بارانی اتوماتیک و هوشمند باغبانی در بام سبز :

ساخت انواع گلخانه با تهویه هوا و ایجاد دمای مناسب برای گیاهان :

شرکت سورن بام باغی سبز و زیبا محیطی سبز و باغی شخصی برای گذراندن اوقات فراغت و استفاده از میوه ها و سیفی جاتی  بدون مواد شیمیایی و مطمئن را در محیط مسکونی شما ارائه می دهد .

انتخاب نوع پوشش گیاهی بسته به آب و هوا , طراحی سازه ای و هزینه نگهداری و تصورات طراح بام سبز با محدودیت هایی مواجه است .از آنجایی که بامهای سبز تا حد امکان سبک طراحی می شوند، اغلب شامل پوششی هستند که می تواند در عمق کمی از خاک و با مراقبت و نگهداری کم یا بدون نگهداری رشد کنند .

بام سبز یا باغ پشت بام

بام سبز یا باغ پشت بام

باید از محیط کشتی استفاده کرد که حتی الامکان سبک باشد . بر اساس مقررات ملی ساختمان مهندسان محاسب موظف هستند در هر مترمربع از بام ساختمان وزنی 150 کیلوگرمی را پیش بینی کنند . در حالیکه بامهای سبز حداکثر باری حدود 80  کیلوگرم در هر متر مربع در حالت مرطوب ایجاد می کنند که این رقم نگرانی ها را از بین می برد. یک مخلوط معمولی مناسب مرکب از 3/1ماسه3/1سنگهای متخلخل و 3/1گیاه خاک مصنوعی (ترکیبی از چوب پوسیده و کود نباتی)است.

پشت بام های سبز

پشت بام های سبز

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .

مقالات مرتبط
پروژه‌های بام سبز سورن بام
Call Now Button