کاربرد اجرای دیوار سبز

کاربرد اجرای دیوار سبز

آنچه در این مقاله میخوانیم

کاربرد اجرای دیوار سبز یا دیوار زنده ، دیواری پوشیده از پوشش گیاهانی است که هم به صورت دیوار سبز طبیعی هم به صورت دیوار سبز مصنوعی قابل اجرا می باشد . در زندگی مدرن و پیشرفته امروزی ، مردم به صورت آپارتمان نشینی به سر می برند و از داشتن محیط و فضایی مانند حیاط که پر از درختان و پوشش گیاهی باشد محروم هستند  و بعد از گذشت یک روز پر مشغله کاری نمی توانند از نشستن و لذت بردن از این فضا های  روح بخش و پر از آرامش استفاده کنند .

کاربرد اجرای دیوار سبز

کاربرد اجرای دیوار سبز

سوالات متداول کاربرد اجرای دیوار سبز

  1. دیوار سبز چه تاثیری در زندگی افراد می گذارد ؟
  2. دیوار سبز در چه مکان هایی قابل اجرا است ؟

32 3

1. مزایا استفاده از دیوار سبز چیست ؟

در حالت کلی فضای سبز ، تاثیر به سزایی روی بالا بردن قدرت تصمیم گیری ، شادابی و حس امید به زندگی در مردم ایجاد می کند . در شهر هایی که فضای سبز زیادی وجود دارد مردم امید بهتر و بیشتری به زندگی خود دارند و آمار مرگ و میر و مریضی ، تصادفات و …. کم تر به چشم می خورد . لازم است بدانید که درمان بیماری های روحی به صورت وخیم به مراتب سخت تر از درمان بیماری های جسمی می باشد . دیوار سبز باعث کاهش استرس و همینطور بهبود خلق و خو و افزایش سلامت روحی و روانی افراد می شود . حال با این تعاریف دیوار سبز رابطه مستقیم با زندگی و تعامل انسان دارد .

2. مکان های اجرایی دیوار سبز چه مکان هایی هستند ؟

دیوار سبز هم در دکوراسیون داخلی ساختمان و هم به صورت دکوراسیون خارجی مورد استفاده قرار می گیرد . از دیوار سبز می توان به عنوان نمای داخلی یک دیوار در محیط پذیرایی که افراد کنار هم جمع می شوند استفاده کرد . یا می توان در نمایی از دیوار داخلی به  نحوی به کار رود باعث  مصمم شدن حضور افراد کنار هم دیگر شود .

کاربرد اجرای دیوار سبز

کاربرد اجرای دیوار سبز

دیوار سبز در محیط خارجی از قبیل پشت بام  و تراس که در دیوار روف گاردن  و تراس سبز هست قابل اجرا می باشد که کنار اجرای دیوار سبز می توان از المان های محوطه سازی برای تکمیل شدن و زیباتر شدن قدرت بصری استفاده کرد .

کاربرد اجرای دیوار سبز

کاربرد اجرای دیوار سبز

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .

مقالات مرتبط
پروژه‌های دیوار سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button