ویژگی های برتر بام سبز ، در اجرای فضای سبز مکان هایی همچون پشت بام و تراس مطابق با فناوری های جدید و تبعیت از ویژگی های مهم در طراحی فضاهای معماری که می تواند در احیای فضای های بلا استفاده و پایداری محیط، بهبود سلامت روانی و جسمی ساکنین و افزایش کیفیت زندگی گردد.

اجرای روف گاردن

از لحاظ قیمتی بام های معمولی ارزان تر هستند . اما از نظر ویژگی های دیگر مزیت قابل توجهی ندارند و به دلیل فرسوده شدن آن ها متحمل هزینه های نگهداری و تعمیر هستند.

فضای روی بام ها فضایی بلا استفاده است  . با طراحی های مناسب و به کار بردن متریال های مدرن و محوطه سازی زیبا می توان از این فضاها استفاده های مفید کرد و محیط هایی با صرفه اقتصادی مناسب به وجود آورد.

با گسترش شهرها و ارتقای سطح زندگی شهروندان کاربرد بام های سبز در  به وجود آوردن فضایی زیبا و چشمگیر برای زیستن بر سالم تر شدن هوا به خصوص در شهرهای می افزاید.

خاصیت طبیعی گیاهان به حدی است که در هر مکانی که وجود داشته باشند . با تولید اکسیژن خود هوای سالم را در اختیار انسان قرار می دهند.

بام سبز ها همچنین در کاهش سروصداهای ناشی از اتومبیل های موجود در سطح شهرها موثر هستند.

ویژگی های برتر بام سبز

ویژگی های برتر بام سبز

 

طراحی و اجرای روف گاردن

طراحی و اجرای روف گاردن

جزئیات اجرایی روف گاردن

جزئیات اجرایی روف گاردن

بام سبز از نظر اقتصادی- اجتماعی باعث کاهش هزینه تهویه مصنوعی می شود . همچنین افزایش طول عمر بهره برداری از عایق پشت بام، افزایش ارزش ساختمان، ایجاد فضایی برای تفریح و فراغت، بیشتر شدن زیبایی فضا، سطح عایق در زمستان، ایجاد فضای سبز بیشتر در فضای شهری می گردد.

ویژگی های برتر بام سبز :

بام سبز از زیست محیطی سبب حفاظت گونه ها مختلف جانداران می شود .  به وجود آوردن  محل زندگی این جانوران و ارتقای کیفیت زیست بوم های شهری می شود.

از نظر آب و هوایی بام سبز سبب کاهش اثر باد گرم و سرد و خنک کنندگی و عایق گرمایی می شود.

 

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .