آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز, دیوار سبز مصنوعی -> هزینه های نصب دیوارسبز

هزینه های نصب دیوارسبز

هزینه های نصب دیوارسبز ، هزینه های دیوار سبز بستگی به نوع پروژه و متراژ دارد ، در متراژهای کمتر از ۱۰ متر مربع از ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان به با لا محاسبه می شود  و در متراژ های بالای ۱۰ متر مربع به صورت متغیر از ۱/۸۰۰/۰۰۰ تومان تا ۳/۵۰۰/۰۰۰ تومان محاسبه می شود . لازم به ذکر است هزینه دیوار های سبز بستگی به پوشش های گیاهی نیز دارد .

نحوه ساخت دیوارهای سبز طبیعی و هزینه های نصب دیوارسبز :

نحوه نصب و اجراء دیوار سبز در مرحله اول باید سطح مورد نظر را با عایق های مخصوص عایق بندی شود و از هر گونه نشتی و نفوذ آب به دیوار اطمینان حاصل شود ، سپس استراکچر ها را بر روی دیوار نصب می کنیم و از محکم بودن استراکچر بر روی دیوار اطمینان حاصل پیدا کرده و در مرحله نیمه نهایی به نصب فلاور باکس هایی که تولید شرکت سورن بام می باشد را بر روی استراکچر ها نصب می کنیم و در مرحله نهایی به نصب سیستم آبیاری اتوماتیک صورت می گیرد .

دیوار های سبز و هزینه های نصب دیوار سبز در چه فضاهایی امکان پذیر می باشد :

دیوار های سبز در فضاهای داخلی و بیرونی کاربرد دارند ، علاوه بر زیبایی و جلوه بخشیدن به فضا می توانند جدا کننده دو فضا از هم باشند .

فضاهای داخلی :

داخل رستوران ، لابی ، نشیمن ، سرویس بهداشتی ، اتاق خواب و ….

فضاهای بیرونی :

در محوطه ویلا ، باغ ، باغچه ، حیاط ، روف گاردن ، تراس سبز ، پاسیو ، نمای ساختمان و …

شرکت سورن بام در زمینه معماری سبز و پایدار فعالیت ها ی بیشماری دارد و در زمینه طراحی و ا جرای دیوار سبز طبیعی و مصنوعی نیز فعالیت های بیشماری دارد . زمینه فعالیت های شرکت عبارتست از : طراحی و اجرای آبنما ، چشمه و برکه های مصنوعی ، آبشار مصنوعی ، آلاچیق، فلاور باکس ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، باغچه ، حیاط و … همچنین در طراحی و نصب سیستم های آبیاری ، مه پاش نیز فعالیت دارد .

 

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

Leave a Reply

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت