نورپردازی فضای سبز نهاد ریاست جمهوری

نورپردازی فضای سبز نهاد ریاست جمهوری

آنچه در این مقاله میخوانیم

نورپردازی فضای سبز نهاد ریاست جمهوری

نورپردازی فضای سبز نهاد ریاست جمهوری ، طراحی فضای سبز:معماران منظر غیر ساخته شده،مانند پارک ها و باغ ها،مناطق طبیعی یا فضاهای باز و مناطق تفریحی در شهرها  مفاهیمی را طراحی می کنند.کار شما به عنوان معمار منظر از یک سو برنامه ریزی مفهومی و از سوی دیگر خلاقیت هنری است.یک معمار منظر باید در مورد نیازها،هدف ها،پتانسیل توسعه فضاهای باز و…مشاوره بدهد.معماران منظر مناطق سبز و هم چنین با محیط زیست منظر یا حفاظت از محیط زیست و طبیعت سروکار دارند.

خیلی از گیاهان در روشنایی روز قابل توجه نیستند ولی در شب با نور دادن به آنها جلوه خاص پیدا می کنند و درختان عنصر اصلی در فضای سبز هستند و نور دادن به آنها در شب به عنوان سطحی از نور مفهوم خاصی را ایجاد  می نمایند.

نورپردازی در فضای باز نهاد ریاست جمهوری

اجرای نورپردازی نهاد ریاست جمهوری توسط شرکت سورن بام در شهریور 1395 انجام شد که فضایی کاملا زیبا و دلنشین شد

فضای سبز با نور پردازی در شب زیبا می شود نورپردازی فضای سبز را روشن می کند و نور هارا می توان طراحی کرد تا فضایی زیبا داشت .

استفاده از ال ای دی های در نمای مدرنیستی مرکب می باشد که از توسط شیشه و فلز جا سازی شده اند که در نهاد ریاست جمهوری انجام شد.

این امکان وجود دارد که طرح نورپردازی ساختمان در هر شب قابل تغییر می باشد. با توجه به اینکه هزینه ال ای دی ها زیاد می باشد اما معماران به این نتیجه رسیده اند که ال ای دی ها در دراز مدت از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشند. عمر طولانی ال ای دی ها آن ها را به یک گزینه بی عیب و نقص تبدیل می کند که در جهت نورپردازی در محل های مد نظر تعمیر و نگهداری لوازم و تاسیسات در آن ها دشوار است تبدیل می کند.

مقالات مرتبط
پروژه‌های نورپردازی سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button