نورپردازی فضای سبز سورن بام

نورپردازی فضای سبز سورن بام ، اهداف نور پردازی محوطه گاهی با هدف ارتقا سطح امنیت و گاهی برای شناساندن آسان تر ساختمان در بخشی از معماری آن جاری می گیرد . در مواقعی هم سعی بر آن است که فضای داخل خانه به بیرونی انتقال یابد تا با برگزاری جشن های شبانه و هم نشینی های خصوصی از زیبایی و سکون شب لذت برد و آرامش را احساس کرد.

نورپردازی

نورپردازی

در نورپردازی فضای سبز یکی از ارکان اصلی طراحی نور پردازی است . چرا که نور پرداری در شب به محیط اطراف زیبایی فوق العاده  می دهد و باعث جلب توجه فضا می شود . این امر باعث شده که به نورپردازی توجه خاصی شود . لذا شرکت سورن بام با بهره گیری از تیم تخصصی نور پردازی کوشیده است تا با اجراهای زیبا فضایی دل نشین برای ساکنین فراهم کند.

اجرای نورپردازی فضای سبز :

در خیلی از مراسم ها و جشنها که در فضاهای بیرون انجام می شود نور پردازی حرف اول را میزند . چرا که نور پردازی نیاید به گونه ای باشد که افراد را کلافه و یا چشم را آزار دهد از این رو باید نور پردازی در ابتدا طراحی شود و هر نور را برای محیطی خاص اجرا کرد باید به این مطلب اشاره کرد که هر نوری را نمی شود استفاده کرد چرا که باعث می شود چشم دچار ناراحتی شود در ضمن از چراغ هایی که نور آنها زیاد است در کنار نور هایی که با نور کم است نباید در کنار هم استفاده کرد چراغهایی که به صورت خطی است باید در جاهایی استفاده کرد که بخواهید مسیری یا جایی را مشخص کنید استفاده کنید سعی کنید مشاوره و طراحی مجموعه خود را با شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید .

تا در انتخاب  نور پردازی و استفاده از چراغ ها به شما کمک کنند هیچ فقط به تنهایی سعی نکنید تا فضایی را پردازی کند چرا که باعث می شود فضا زیبایی خود را از دست بدهد و آن جلوه ای را که شما می خواهید را ندهد .

هدف اصلی نورپردازی فضای سبز سورن بام :

1 – زیبایی به فضا

2- ارتقا سطح امنیت

3- شناساندن ساختمان

4 – لذت بردن از زیبایی و سکون شب

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید.