معماری بام سبز ، در ساخت بام سبز و یا باغ های عمودی بر روی سازه بام حتما باید یک شرکت بام سبز خضور داشته باشد تا با یک معماری زیبا بتواند فضای عالی برای استفاده افراد طراحی کند صورت می گیرد. در معماری بام سبز متشکل از گونه های گیاهی مختلف می باشد که بر روی سطح نمای ساختمان رشد می کنند و باعث کاهش آلودگی هوا و کاهش گرد و غبار می شوند . اجرای فضای سبز بر روی بام شما کاربران می توانید علاوه بر زیباسازی فضای خود با طبیعت در ارتباط باشید و از فضای اطراف خود لذت ببرید .

در معماری بام سبز از چه المان هایی استفاده می شود :

در بام سبز از المان هایی نظیر : آبنما ، آلاچیق ، پرگولا ، آنتریوم ، اجرای دیوار سبز ، آتش دان ، فلاور باکس ، مبلمان فضای باز ، چتر فضای باز ،

استخر و … کاربرد دارند .

بام سبز

بام سبز

انواع معماری بام سبز های سبز عبارتند از :

  • بام سبز گسترده .
  • بام سبز فشرده .
  • بام سبز نیمه فشرده .
roof garden

roof garden

کف سازی بام سبز :

کف سازی بام سبز شامل 2 مرحله می باشد : لایه اولیه شامل عایق رطوبتی ، فیلتراسیون ، لایه درناژ و… در نهایت لایه خاک و کاشت گیاهان می باشد . در لایه دوم که کف سازی با متریال های مختلف نظیر : سنگ ، موزائیک ، چمن طبیعی و مصنوعی ، قلوه سنگ ، چوب و واش بتن و… می باشد که می توان برای زیبا سازی کف از ترکیب متریال های ذکر شده استفاده کرد .

roof garden

roof garden

شرکت سورن بام توسط تیم تخصصی طراحی و کارشناسان مجرب خود، در طراحی و ساخت و اجراء روف گاردن فعالیتهای بیشماری داشته علاوه بر آن در زمینه هایی همچون تولید پنل های دیوار سبز وتولید انواع فلاورباکس ها فعالیت نموده ،همچنین محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، فضای سبز شهری و طراحی و ساخت انواع آبنما ،آلاچیق ، تراس سبز و…. فعالیت دارد .

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .