محوطه سازی و باغ سازی : طراحی و معماری محیط و منظر طیف بزرگی از فعالیت ها را در بر گرفته است . این  شامل طراحی و اجرای فضا های شهری مانند پارک ها و فضای سبز بلوار ها و اتوبان ها یا فضاهای شخصی تر مانند روف گاردن ، باغ ، ویلا و … است .  در کل معماری محیط و منظر به عنوان یک تعادل بین ساختمان ها و معماری های به دست انسان ساخته شده با محیط طبیعی شناخته می شود . طی یک فرآیند که شامل مطالعه ، طراحی و ساخت است ، صورت می پذیرد و چشم انداز جدیدی را به ارمغان می آورد .

 

محوطه سازی و باغ سازی :

در تاریخ معماری همیشه توجه به طبیعت بوده است .  انسان سعی در آوردن آن محیط به زندگی خود داشته است .  باغ سازی یکی از این اقدامات بوده که در همه جای جهان به نحوی این امر صورت می پذیرفت مانند :

باغ سازی ایرانی ، فرانسوی ، انگلیسی که هدف ایجاد فضای سبز فرح بخش و زیبا بوده است .

"<yoastmark

طراحان شرکت سورن بام با بررسی شرایط محیطی و نیاز های شما و ارتباطی که قرار است با محوطه خود داشته باشید دست به طراحی می زنند . این طراحی برای تمامی قسمت ها صورت گرفته و کاملاً جز به جز می باشد تا بهترین استفاده را داشته باشد .

"<yoastmark

این طراحی از اولین فضا که ورودی می باشد شروع می شود . ورودی باید دعوت کننده باشد . برای مثال اگر فضا سازی برای حیاط یا پاسیو باشد فقط یک دسترسی از ساختمان به فضا دارد . اما اگر landscape باغ ، ویلا ، حیاط و . . . باشد علاوه بر ورودی ساختمان به محوطه ورودی مهم تری از بیرون به خود این فضا داریم که منطقاً باید توجه خاصی به آن شود . همان طور که گفته شد ورودی باید حس دعوت کنندگی داشته باشد . تا افراد را ترغیب به رفتن به این فضا کند و افراد میل به گذراندن وقت و استفاده از آن را داشته باشند .

landscape

landscape

محوطه-سازی-و-باغ-سازی

محوطه-سازی-و-باغ-سازی

شرکت سورن بام در تمامی زمینه های معماری محیط منظر فعالیت داشته از جمله طراحی و اجرای روف گاردن ، دیوار سبز ، تراس سبز ،  landscape برای باغ ، ویلا ، حیاط ، باغچه و ارائه دهنده انواع آبنما ، آلاچیق ، فلاور باکس ، قلوه سنگ ، سیستم آبیاری قطره ای ، مه پاش و . . . و تولید کننده پنل های دیوار سبز می باشد .

برای مشاوره رایگان ، بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .