محوطه سازی ویلای کردان ، امروزه موضوع گذراندن روزمره در فضای باز روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند و مردم توجه بیشتری به کیفیت ایده های طراحی منظر و فضاهای بیرونی خود دارند ، این فضاها می توانند از جمله پاسیو ، ایوان و یا همان تراس ، روف گاردن ، حیاط ، باغ یا باغچه های سنتی باشند. جذابیت یک فضای بیرونی مرتب و منظم ، برای یک مهمانی یا هر مناسبت دیگر در فضای باز حیاط خانه تقریباً جهانی است و مانند هر چیز دیگری ، روز به روز ایده ها و طرح های جدید ارائه می شود.

ویژگی محوطه سازی ویلای کردان:

محوطه ویلا از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و این یک موضوع ثابت شده است. از این رو می توان با توجه به فرم ساختمان یک محوطه زیبا و فضای سبز دلنشین را طراحی کرد.به روز کردن فضای سبز محوطه منزل راهی عالی برای افزایش ارزش ملک و ایجاد فضاهای بیرونی برای استراحت و سرگرمی می باشد. اگر می خواهید یک حیاط خلوت با مکان های غذاخوری و سرگرمی ایجاد کنید ، گزینه ها و ویژگی های زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. برای شروع تعیین آنچه در منظره جدید خود می خواهید ، از اطلاعات زیر استفاده کنید .

محوطه سازی حیاط خلوت

در حیاط پشتی خانه می توانید فضایی را برای سرگرمی دوستان و خانواده خود با یک آشپزخانه در فضای باز ، باربی کیو، استخر و… ایجاد کنید ، یا می توانید با اجرای یک باغ سرسبز از المان دیوار سبز که امروزه بسیار باب شده است برای  توجه افراد به محیط استفاده کرد و از این رو می توان مکانی همراه با آرامش و نشاط را مهیا کرد.

محوطه سازی حیاط جلویی

با توجه به فضایی که در اختیارداریم می توان از المان های متفاوتی از جمله :

آلاچیق و پرگولا ، آبنما ، چشمه و برکه های مصنوعی ، نهرها ، فلاور باکسها ، دیوار سبز و… استفاده کرد و برای افزایش زیبایی آن در شب از المان نورپردازی بهره برد.