محوطه سازی فرشته

محوطه سازی فرشته

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه ی محوطه سازی فرشته در اسفند سال 1394 در خیابان چناران فرشته توسط شرکت سورن بام طراحی و اجرا شد . کلیه عملیات مربوطه اعم از سبک سازی و مقاوم سازی خاک ، کاشت گل و گیاه ، کاشت چمن و طراحی و اجرای لند اسکیپ توسط متخصصین شرکت سورن بام صورت گرفته است . به طریقی که فرد بتواند کل محوطه سازی را در یک نگاه ببیند و از فضای ایجاد شده و قدم زدن در آن لذت ببرد .

 در محوطه سازی چناران هم از گل های فصلی و هم از گیاهان چهار فصل استفاده شد تا به محیط طراوت خاصی ببخشد . در کنار نرده ها از گیاهان رونده استفاده شد که این گیاهان بتوانند بر روی نرده ها حرکت کرده و یک دیوار سبز را ایجاد کنند . همچنین سعی شد تا با کاشت چمن در زیر درختان به آن ها شکوه خاصی ببخشد . متخصصان شرکت سورن بام در مطالعات اولیه و نمونه گیری از خاک این پروژه به این نتیجه رسیدند که باید خاک این پروژه تعویض شود و با سبک سازی و مقاوم سازی ( اضافه کردن مواد خاص و  مورد نیاز خاک ) به این نتیجه رسیدند که می توان از خاک بهره برداری کرد .

سوالات متداول محوطه سازی فرشته

1.سیستم آبیاری قطره ای در محوطه سازی چگونه می باشد ؟

 در سیستم آبیاری قطره ای آب را در منطقه ی ریشه ی گیاه می گذارند . بنابراین در هر روش آبیاری اعم از قطره ای و تحت فشار از اتلاف آب سطحی جلوگیری می شود و تبخیر سطحی کاهش می یابد . 

کارشناسان شرکت سورن بام با داشتن تجربه های متعدد در زمینه ی اجرای محوطه سازی و لند اسکیپ آماده ی ارائه ی هرگونه راهنمایی به شما در این زمینه می باشند . برای مشاوره رایگان و بازدید با ما تماس بگیرید .02144277178

پروژه محوطه سازی سورن بام
Call Now Button