محوطه سازی ساختمان

محوطه سازی ،ویلا سازی

آنچه در این مقاله میخوانیم

محوطه سازی ساختمان ،  محوطه سازی معمولا در ساختمان سازی انجام می شود . به دلیل قوانین ساخت و ساز در تهران همیشه بخشی از زمین به فضای سبز و حیاط تعلق می گیرد . به همین دلیل به اجبار نیز این موضوع وجود دارد . در اکثر مواقع بدون اینکه اهمیت خاصی به آن داده شده و طراحی مناسبی انجام شود این امر صورت می پذیرد .

محوطه سازی ساختمان

محوطه سازی ساختمان

محوطه سازی ساختمان

محوطه سازی ساختمان

 

محوطه سازی ساختمان :

در واقع این حیاط سازی برای آپارتمان ها مانند آرایش ساختمان عمل کرده و جلوه آن را چندین برابر می کند  .آپارتمانی را تصور کنید که حیاط آن کاملا معمولی با سنگ فرش ساده و چند باغچه در کنار آن باشد، با آپارتمانی که با طراحی مناسب دارای حیاط فوق العاده ایست، که با فکر و برای استفاده بهتر ساکنین طراحی شده و دارای فضایی نشیمن مانند آلاچیق است . آبنما در بخشی از این حیاط وجود دارد که نشستن در این آلاچیق را دلپذیر تر می کند .

33 1 3

فلاورباکس در محوطه سازی :

باغچه ها و فلاور باکس ها با انواع گیاهان و گل های زیبا، با قرار گیری درست فضا را سبز تر می کنند . هم چنین خنکی بیشتری را به ارمغان می آورند . مسیر های موجود نیز با قلوه سنگ پوشیده شده باشند . چندین پرگولا نیز این مسیر را پوشش داده و گیاهان رونده از آن ها بالا می روند . مطمئنا ساختمان دوم دارای مزایای بیشتر و در نتیجه مناسب تر برای انتخاب آن به عنوان محل زندگی می باشد . این عوامل علاوه بر فراهم نمودن فضایی زیبا ، باعث جذب افراد و فروش راحت تر واحد ها می شود .

5 3

113 3

140 3

شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه محوطه سازی و اجرای بهترین فضاسازی ها ، این امکان را به شما می دهد که محیط زندگی خود را جذاب تر و دلپذیر تر کرده و آرامش را با فضای سبز برای خود و ساکنین به ارمغان بیاورید .

شرکت سورن بام با سالها تجربه در زمینه معماری پایدار فعالیت های بیشماری داشته و در زمینه طراحی و اجراء روف گاردن ، دیوار سبز ، تراس سبز ،  محوطه سازی فضای سبز شهری و محوطه سازی باغ ، باغچه ، ویلا ، ساخت انواع آبنما ، آلاچیق ، پرگولا ، و انواع فلاور باکس ها نیز فعالیت دارد .

مقالات مرتبط
پروژه‌های محوطه سازی سورن بام
Call Now Button