محوطه سازی ساختمان ، محوطه سازی معمولا در ساختمان سازی انجام می شود، و به دلیل قوانین ساخت و ساز در تهران همیشه بخشی از زمین به فضای سبز و حیاط تعلق می گیرد . به همین دلیل به اجبار نیز این موضوع وجود دارد، و در اکثر مواقع بدون اینکه اهمیت خاصی به آن داده شده، و طراحی مناسبی انجام شود این امر صورت می پذیرد .

محوطه سازی ساختمان :

در واقع این حیاط سازی برای آپارتمان ها مانند آرایش ساختمان عمل کرده و جلوه آن را چندین برابر می کند ،

آپارتمانی را تصور کنید که حیاط آن کاملا معمولی با سنگ فرش ساده و چند باغچه در کنار آن باشد، با آپارتمانی که با طراحی مناسب دارای حیاط فوق العاده ایست،

که با فکر و برای استفاده بهتر ساکنین طراحی شده و دارای فضایی نشیمن مانند آلاچیق است ،

و آبنما در بخشی از این حیاط وجود دارد که نشستن در این آلاچیق را دلپذیر تر می کند.

باغچه ها و فلاور باکس ها با انواع گیاهان و گل های زیبا،

با قرار گیری درست فضا را سبز تر می کنند و خنکی بیشتری را به ارمغان می آورند.

مسیر های موجود نیز با قلوه سنگ پوشیده شده باشند،

چندین پرگولا نیز این مسیر را پوشش داده و گیاهان رونده از آن ها بالا می روند که افراد را ترغیب به قدم زدن در این محیط می کند .

مطمئنا ساختمان دوم دارای مزایای بیشتر و در نتیجه مناسب تر برای انتخاب آن به عنوان محل زندگی می باشد .

این عوامل علاوه بر فراهم نمودن فضایی زیبا ، باعث جذب افراد و فروش راحت تر واحد ها می شود .

شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه محوطه سازی و اجرای بهترین فضاسازی ها ، این امکان را به شما می دهد که محیط زندگی خود را جذاب تر و دلپذیر تر کرده و آرامش را با فضای سبز برای خود و ساکنین به ارمغان بیاورید .

شرکت سورن بام با سالها تجربه در زمینه معماری پایدار فعالیت های بیشماری داشته و در زمینه طراحی و اجراء روف گاردن ، دیوار سبز ، تراس سبز ، محوطه سازی فضای سبز شهری و محوطه سازی باغ ، باغچه ، ویلا ، ساخت انواع آبنما ، آلاچیق ، پرگولا ، و انواع فلاور باکس ها نیز فعالیت دارد .