قلوه سنگ های سورن بام

قلوه سنگ های سورن بام : قلوه سنگ های رودخانه ای امروزه کاربرد بسیار زیادی در دکوراسیون و تزیینات دارند علی الخصوص در محوطه سازی ها ، به همین رو شرکت سورن بام ارائه دهنده انواع قلوه سنگ با بهترین کیفیت و در انواع و رنگ های متفاوت می باشد .

 

قلوه سنگ های سورن بام

قلوه سنگ های سورن بام

 

همانطور که گفته شد سنگ ها دارای انواع متفاوتی هستند مانند شکسته ، راست گوشه، سنگ های صیقلی و گرد گوشه .یکی از کاربرد های قلوه سنگ ها استفاده آن ها در آبنما و آبشار یا قرار دادن در مسیر آب روان است که صدای آرامش بخش زیبایی ایجاد می کند .دیگر از سنگ های قلوه در طراحی محوطه و روف گاردن ، در جدا سازی مسیرها و کف سازی ، در تزئین آبنما ، فلاور باکس ها و یا داخل گابیون و همچنین به کاربردن آن همراه دیوار سبز  می باشد.

 

قلوه سنگ های سورن بام

قلوه سنگ های سورن بام

 

قلوه سنگ

این سنگ ها معمولا از کف دریا و رودخانه جمع آوری نمی شوند بلکه از معادن خریداری شده و طبق فرآیند به سنگ های قلوه ای تبدیل می شوند به همین دلیل است که دارای کیفیت های متفاوت بوده و بعضی از سنگ های قلوه ای که قیمت نسبتا پایینی دارند از سنگ های بی کیفیت در ساختشان استفاده شده،مانند بعضی از سنگ های لاشه . این سنگ های بی کیفیت معمولا در مسیر حمل و جا به جایی شکسته می شوند و گاهی اوقات نیز با

رنگ های شیمیایی رنگ می شوند و به عنوان قلوه سنگ رنگی به فروش می رسند که بسیار بی کیفیت بوده و پس از مدتی رنگشان از بین می رود .

سنگ های قلوه ای اندازه ای حدودا تا حداکثر 15 الی 20 سانت دارند و از سایز ریز که حدودا 1 الی 2 سانت است شروع می شود .

سنگ های سورن بام دارای رنگ های مختلفی هستند که پر طرفدار ترین آن سنگ رودخانه ای سفید است . رنگ های دیگر آن نیز مشکی و رنگی است که سنگ های رنگی شامل قرمز ، نارنجی ، سبز ، توسی ، زرد و قهوه ای می باشد .

 

قلوه سنگ های سورن بام

قلوه سنگ های سورن بام