قلوه سنگ رودخانه ای سورن بام ، قلوه سنگ های رودخانه ای ابعاد و رنگ بندی مختلفی دارند ، قلوه سنگ ها جهت تزئین در فضای باز کاربرد بسیاری دارند . به طور مثال از قلوه سنگ های رود خانه ای در کف سازی محوطه ویلا ، باغ ، باغچه ، روف گاردن و سنگ فرش پارک ها ، هتل ها ، رستوران ها و … نیز کاربرد دارند . لازم به ذکر است از قلوه سنگ ها علاوه بر اینکه در فضاهای باز استفاده می شوند، در فضاهای داخلی نیز کاربرد دارند ، به طور مثال بر روی دیوار منازل دیوار چینی توسط قلوه سنگ های رود خانه ای انجام می شود ، از قلوه سنگ ها در کنار گلدان ها و کنار شومینه و … نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

تعریف کلی قلوه سنگ رودخانه ای سورن بام :

سنگ های رود خانه ای علی رغم باور عمومی از بستر دریاها و رود خانه ها جمع آوری نمی شوند ، بلکه کارخانه های سنگ ،سنگ ها را از معادن سنگ تهیه می کنند و داخل دستگاه مخصوص سنگ ها را فناوری کرده  و در ابعاد مورد دلخواه تبدیل و صیقل داده می شوند .

قلوه سنگ های رود خانه ای چه کاربردی دارند :

در محوطه سازی فضای باز ، محوطه ویلا ، باغ ، باغچه ، حیاط ، روف گاردن  ،  گابیون و … کاربرد دارند .قلوه سنگ ها در ساخت آبنما نیز مورد استفاده قرار می گیرد . سنگ ها نیز کنار گلدان ها ، شومینه و… نیز استفاده می شوند .

ابعاد سنگ های رود خانه ای :

  •  سنگ ها در ابعاد 1 الی2 سانت
  • قلوه سنگ ها در ابعاد 3 الی 5 سانت
  • سنگ ها در ابعاد 6الی 8 سانت
  • قلوه سنگ ها در ابعاد 9الی 12 سانت
محوطه سازی ویلا با قلوه سنگ

محوطه سازی ویلا با قلوه سنگ

 سنگ رودخانه ای از نظر رنگ بندی :

قلوه سنگ های در ابعاد ذکر شده در رنگ بندی سفید ، قرمز ، نارنجی ، زرد ، قهوه ای ، سیاه ، سبز و … تولید می شوند .