قلوه سنگ تزئینی : یکی از عناصر اصلی در طراحی فضاهای سبز استفاده از  سنگ  رود خانه ای می باشد؛ که در موارد زیادی از جمله: داخل و خارج ساختمان ها، محوطه ساختمان، باغ، بوستان، ویلا، باغ بام، لند اسکیپ و باغ تالار و ….. کاربرد فراوان دارد.

انواع سنگ رودخانه ای: قلوه سنگ طبیعی، صنعتی

انواع سنگ  از نظر رنگ : سنگ رودخانه ای قرمز، زرد، مشکی، سفید

کاربرد مختلف قلوه سنگ رودخانه ای

کاربرد مختلف قلوه سنگ رودخانه ای

قلوه سنگ رودخانه ای طبیعی:

سنگ تزئینی، قلوه سنگ رودخانه ای طبیعی حاصل به جا ماندن مواد داخل رود و رودخانه ها است.

قلوه سنگ صنعتی:

این نوع قلوه سنگ ها از سنگ های معدنی خام تشکیل شده و با استفاده از دستگاه های صنعتی تولید می شود و به سنگ تزئینی و گرد گوشه تبدیل می شوند

سنگ رودخانه ای سفید:

سنگ رودخانه ای سفید از معادن سنگ چینی در سایز های 4 سانتی متر الی 15 سانتی متری تولید می شود . این قلوه سنگ ها در بسته بندی های 20 الی 7 کیلوگرم عرضه می شود و در وزن های بالاتر به صورت نیم تنی نیز عرضه می گردد.

اجرای گابیون با سنگ قلوه در محوطه ویلا

اجرای گابیون با سنگ قلوه در محوطه ویلا

قلوه سنگ های رود خانه ای سیاه: این نوع قلوه سنگ ها از معدن سنگ مشکی نجف آباد تامین می گردد . سنگ های مشکی جذابیت بسیار بالایی دارند و علت آن وجود رگه های بسیار زیبا می باشد . این محصول در سایز های 4 الی 15 سانتی متری و در بسته  های 20 الی 7 کیلوگرمی تولید و عرضه می گردد.

سنگ رودخانه ای قرمز و زرد: قلوه سنگ های قرمز و زرد از معادن سنگ آذر تبریز و اصفهان بدست می آید. در سایز های 4 الی 15 سانتی متری تولید می شود و در بسته های 7 الی 20 کیلویی عرضه می گردد.

برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید .