آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> فلاور باکس, فلاور باکس بتنی, فلاورباکس, محصولات چوبی -> فلاور باکس چوبی، پلانتر باکس چوبی

فلاور باکس چوبی، پلانتر باکس چوبی

یکی از عناصر مهم برای اجرا و طراحی محوطه سازی فلاور باکس است که به شکل های گوناگون قابل استفاده می باشد مانند دیواری ، آویزی ، متری ، زمینی ، ایستاده ، نوردار و … که با جنس ها و متریال های گوناگون قابل سفارش است ، چوبی ، فلزی ، بتنی ، پلاستیکی از انواع این متریال ها است .

 

فلاور باکس ها در محوطه های گوناگون مانند محوطه باغ و باغچه ، محوطه ویلا و حیاط ، روف گاردن ، تراس سبز و هر فضای سبزی قابل استفاده است .

به همین دلیل محوطه سازی و کاشت گیاهان را بسیار آسان کرده است زیرا در بعضی فضا ها مانند روف گاردن همیشه امکان کاشت بر روی خود بام وجود ندارد .

یکی از انواع فلاور باکس های پر طرفدار فلاور باکس چوبی است که همیشه جز اولویت ها و انتخاب های اول بوده زیرا ظاهر بسیار زیبا و آشنایی داشته و تقریبا با هر متریالی همخوانی دارد  .فلاور باکس های شرکت سورن بام از بهترین و مقاوم ترین انواع چوب ساخته شده تا در هر شرایط و آب و هوایی قابل استفاده باشد .

چوب های فلاور باکس های چوبی :

چوب پلاست و چوب ترمو که هر دو بسیار مقاوم بوده و در رنگ های بسیار متنوع و زیبا قابل سفارش اند و رطوبت نیز به آن ها نفوظ نمی کند .

برای اجرای فلاور باکس ها نسبت به فضا و گیاهان کاشته شده عایق کاری مناسب انجام شده که شامل زهکشی برای خروج آب اضافی و لایه های ژئوتکسی و عایق ضد آب می باشد .

می توان فلاور باکس ها را همراه نیمکت استفاده کرد که معمولا فلاور باکس در پشت قرار گرفته و نیمکت در جلوی آن قرار می گیرد ؛ یا نیمکتی زیبا در بین دو فلاور باکس طراحی شود .

شما می توانید انواع فلاور باکس های مورد نظزتان را با تماس با شرکت سورن بام تهیه کرده ، شرکت سورن بام همچنین ارائه دهنده انواع دیوار سبز ، آبنما ، آلاچیق و پرگولا و سایه بان و مجری و طراح روف گاردن ، محوطه باغ و ویلا و تراس سبز می باشد .

0/5 (0 Reviews)

مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت