فلاورباکس چوبی ارزان قیمت

فلاورباکس چوبی ارزان قیمت

آنچه در این مقاله میخوانیم

فلاورباکس چوبی ارزان قیمت :یکی از عناصر مهم برای  طراحی و اجرای محوطه سازی فلاور باکس است . که به شکل های گوناگون قابل ساخت می باشد. مانند فلاور باکس دیواری ، فلاور باکس آویزی ، فلاور باکس فلزی  ، فلاور باکس زمینی ،فلاور باکس ایستاده ، فلاور باکس نوردار و … که با جنس ها و متریال های گوناگون قابل سفارش است . فلاور باکس چوبی ، فلاور باکس فلزی ، فلاور باکس بتنی ، فلاور باکس پلاستیکی از انواع این متریال ها است.

فلاور باکس ها در محوطه های گوناگون مانند محوطه باغ و باغچه ، محوطه ویلا و حیاط ، روف گاردن ، تراس سبز و هر فضای سبزی قابل استفاده است.

به همین دلیل محوطه سازی و کاشت گیاهان را بسیار آسان کرده است زیرا در بعضی فضا ها مانند روف گاردن همیشه امکان کاشت بر روی خود بام وجود ندارد.

یکی از انواع فلاور باکس های پر طرفدار فلاور باکس چوبی است که همیشه جز اولویت ها و انتخاب های اول بوده است . زیرا ظاهر بسیار زیبا و آشنایی داشته و تقریبا با هر متریالی همخوانی دارد.

فلاور باکس های شرکت سورن بام از بهترین و مقاوم ترین انواع چوب ساخته شده تا در هر شرایط و آب و هوایی قابل استفاده باشد.

فلاور باکس چوبی، پلانتر باکس چوبی

فلاور باکس چوبی، پلانتر باکس چوبی

فلاور باکس چوبی، پلانتر باکس چوبی

فلاور باکس چوبی، پلانتر باکس چوبی

سوالات متداول فلاورباکس چوبی ارزان قیمت

  1. برای فلاورباکس از چه متریالی استفاده می‌شود؟
  2. اجزای تشکیل دنده فلاور باکس چوبی به چه صورت می‌باشد؟

1. فلاور باکس های چوبی از چه چوب هایی ساخته می شوند :

چوب پلاست و چوب ترمو و چوب روسی  هر سه بسیار مقاوم هستند . فلاورباکس های چوبی در رنگ های بسیار متنوع و زیبا قابل سفارش اند و رطوبت نیز به آن ها نفوذ نمی کند.

 

2. اجزای تشکیل دنده فلاور باکس چوبی

برای اجرای فلاور باکس ها نسبت به فضا و گیاهان کاشته شده، عایق کاری مناسب انجام شده است . این عایق کاری شامل زه کشی برای خروج آب اضافی و لایه های ژئوتکستایل و عایق ضد آب می باشد.

می توان فلاور باکس ها را همراه نیمکت استفاده کرد که معمولا فلاور باکس در پشت قرار گرفته.

و نیمکت در جلوی آن قرار می گیرد ؛ یا نیمکتی زیبا در بین دو فلاور باکس طراحی شود.

شما می توانید انواع فلاور باکس های مورد نظرتان را با تماس با شرکت سورن بام تهیه کرده ، شرکت سورن بام همچنین ارائه دهنده انواع دیوار سبز، آبنما ، آلاچیق و پرگولا و سایه بان و مجری و طراح روف گاردن ، محوطه باغ و ویلا و تراس سبز می باشد.

مقالات مرتبط
پروژه‌های فلاور باکس سورن بام
Call Now Button