شما اینجا هستید : خانه -> فلاور باکس, فلاور باکس بتنی, فلاورباکس -> فلاور باکس های بام سبز سورن بام

فلاور باکس های بام سبز سورن بام

فلاور باکس های بام سبز سورن بام

فلاور باکس های بام سبز سورن بام گلدانهای دیوار سبز و یا جعبه ای بسیار زیبا جهت حفاظت از گیاهان شما است. در این سیستم مدولار ناپیوسته گیاه و محیط کاشت آن در جعبه‌های مخصوصی که تمام یا بیشتر بام سبز را می‌پوشاند، نگهداری می‌شود.

مزایای فلاور باکس های بام سبز سورن بام :

فلاور باکس های بام سبز سورن بام دارای زهکش در زیر گلدان می باشند که مجموعه فلاور باکس به همراه زیر گلدانی آن دارای وزن کم و عمق مناسب برای کاشت انواع گل های فصلی،گیاهان آویز و هم چنین کشاورزی خانگی مانند سبزی کاری است. فلاور باکس ها بسیار شکیل ، زیبا و دلنشین بوده و در برابر شرایط نامناسب از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند.

استفاده از فلاور باکس های بام سبز سورن بام در طرح های مختلف برای سقف خانه ها فلاور باکس ها  در زمینه های متفاوت دارای کاربرد هستند

انواع فلاور باکس ها عبارت اند از :

  • فلاور باکس چوبی
  • فلاور باکس فلزی
  • فلاور باکس بتنی
  • فلاور باکس پی وی سی
  • فلاور باکس فایبر گلاس

 در سالهای دور معمولا آنها را به طور ثابت طراحی کرده و ساخته اند   که نوع طراحی آن دارای قرابت فرهنگی با مردم و طرز تفکر آنان داشت و در محوطه منازل و باغات با انواع گونه ها مثل  شاه پسند ، شمعدانی ، …تزئین می شد. فواره ها نیز در داخل حوض آنان خودنمایی کرده و به زیبایی محیط  می افزود.
در طی ده سال اخیر و مشخصاً طی چند سال گذشته عده ای از افراد با طراحی سبک های جدید اقدام به ساخت انواع فلاور باکس ها نمودند که می تواند زمینه  تحولی شگرف در زمینه کاربرد آنها را بوجود آورد .

کاربرد فلاور باکس های بام سبز سورن بام :

اثرات استفاده از فلاور باكس ها :
الف:-کمک به زیبایی خانه ها
ب : فراهم آوردن حس شادابی و سر زندگی

با توجه به کوچکی حیاط منازل و و ادارات و مشکلات نگهداری فضای سبز در باغچه ها با استفاده از یک یا چند باکس می توان شادابی نسبی در محیط زندگی و کار  ایجاد نمود.


مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.