فلاورباکس پروژه زعفرانیه

فلاورباکس پروژه زعفرانیه ، در منزل مسکونی واقع در زعفرانیه که توسط شرکت سورن بام  در تراس مسکونی اجرا شد.

این فلاور باکس ها با قابلیت کاشت گیاهان به عمق 40 سانتی متر اجرا شد. این فلاورباکس از خاک مخصوص پر شد که عاری از هر گونه آفت و مقاوم به میکروب می باشد، دیواره های فلاورباکس از مواد ضد ریشه و فیلتراسیون جهت تصفیه آب و هم چنین زهکش جهت سیرکوله کردن هوا می باشد.

اگر در فلاورباکس ها از دیواره های عایق استفاده نکنید در زمستان خاک شما دچار سرمازدگی و هم چنین در تابستان به دلیل گرم شدن فلاورباکس ریشه گیاهان از بین می رود به همین دلیل باید حتما از عایق در فلاورباکس ها استفاده نمود.

پروژه زعفرانیه

دیوار سبز پروژه زعفرانیه

در پروژه زعفرانیه جز فلاور باکس دیوار سبز نیز در تراس انجام می شود، در این دیوارسبز گیاهان متنوع استفاده می شود که زیبایی خاصی به تراس می بخشد.

جعبه گلدان یا فلاور باکس از آن برای کاشت درخت یا درختچه  استفاده می گردد.

چند نمونه از فلاورباکس وجود دارد که بستگی به سلیقه و علایق شما است .  جعبه گلدان فلزی که از رنگ کوره ای ساخته شده است که از ضد زنگ بدون عایق می باشد.

در جعبه گلدان های چوبی برای اینکه گلدان آسیب نبینند یک ظرف ضد رطوبت استفاده می گردد که باعث می شود به چوب آسیب نرسد هم چنین در فلاور باکس ها باید از چوب های ترمو که اصطلاحا چوب های اشباع شده می گویند استفاده شود.

یکی از  فواید فلاور باکس ها این است که مقاوم ،ضد ضربه و مستحکم در برابر هر ضربه ای می باشد . فلاورباکس ها کاملا قابل شستشو می باشند. در فلاور باکس ها می توان از گل های رونده مانند:پیچ امین الدوله و پاپیتال استفاده نمود.

فلاورباکس پروژه زعفرانیه از چوب ترموود جهت کاور کردن فلاور باکس ها استفاده می شود.

سیستم آبیاری قطره ای فلاور باکس زعفرانیه

سیستم آبیاری قطره ای  توسط شرکت سورن بام در پروژه زعفرانیه استفاده گردید که گیاهان کاملا به صورت هوشمند آبیاری می شوند.