فروش سنگ رودخانه ای تزیینی : سنگ های قلوه ای یک راه عالی برای افزودن چشم انداز بصری و بافت به باغ و یا فضای باز شما هستند .سنگ های رودخانه ای سنگ های زیبا و بسیار کاربردی اند که برای تزئینات در فضای داخلی و خارجی بسیار به کار می روند .مانند آکواریوم و تراریوم ها ،تزیینات گلدان ها ، در محوطه سازی مانند ایجاد مسیر و تزیین باغچه ، ساخت آبنما و چشمه ، ساخت گابیون ، زهکشی ، کف پوش و موزاییک و بسیازی کاربرد دیگر که فقط با کمی خلاقیت قابل اجرا هستند. شرکت سورن بام ارائه دهنده انواع قلوه سنگ ها در اندازه های متفاوت طبق خواسته شما می باشد. پس از راهنمایی کامل برای مقدار مورد نیاز شما ، قلوه سنگ مورد نظر خود در رنگ و ابعاد مورد نیاز را به راحتی تهیه کرده و درب منزل تحویل بگیرید .

 

فروش سنگ رودخانه ای تزیینی

فروش سنگ رودخانه ای تزیینی

انواع سنگ های قلوه ای تزیینی

سنگ های قلوه ای دارای رنگ های متفاوتی اند از جمله :

قلوه سنگ های سفید

سنگ های رودخانه ای سفید نسبت به انواع دیگر بسیار پر طرفدار بوده و تقریبا با تمامی فضا ها همخوانی دارند .

قلوه سنگ های مشکی

این سنگ ها نیز به علت خاص بودن کمی گران تر نیز می باشند و در صورت استفاده فضا را لوکس جلوه می دهند .

قلوه سنگ های رنگی

در رنگ های مختلف مانند سبز ، زرد ، آبی ، نارنجی ، قرمز ، طوسی و … قابل سفارش اند .

 

 ویژگی سنگ های قلوه ای تزیینی

این سنگ ها دارای اشکال مختلفی می باشند . از جمله گوشه دار و تیز ، گرد ، صیقلی ، زاویه دار و شکسته که بسته به سلیقه و نیاز ، قابل انتخاب اند . اگر در مناطق گرم و مخصوصا خشک زندگی می کنید که امکان کاشت همه نوع گیاه برای محوطه و حیاط خود ندارید قلوه سنگ ها راه حل بسیار مناسبی برای شما هستند . زیرا با استفاده از آن ها به علت تنوع زیادی که دارند و داشتن کمی خلاقیت می تواند منظره زیبایی برای محوطه خود ایجاد کنید .

اگر در محوطه خود نیاز به زهکشی دارید می توانید با به کار بردن قلوه سنگ ها در محل های زهکشی جلوه زیبایی را نیز برای فضای خود ایجاد کنید . با قرار دادن سنگ ها قلوه ای روی خاک گیاهان کاشته شده در فلاور باکس ، فضای سبز و محوطه علی الخصوص در آب و هوای گرم و مناطقی که آب کمی دارند می توانید در مصرف آب صرفه جویی کنید . زیرا قلوه سنگ ها با محافظت از خاک در برابر نور باعث می شوند آب موجود در خاک پس از آبیاری دیر تر تبخیر شده و محیط مناسب و مرطوبی برای رشد گیاه ایجاد می کنند .همچنین باعث زیبا تر شدن آن ها نیز می شوند .

قلوه سنگ ها

قلوه سنگ ها را بسته به مسیر ، می توان به تنهایی برای تعریف مسیر استفاده کنید . یا کناره مسیر به کار ببرید یا از ترکیب آن ها با سیمان و ملات و قرار دادن در قالب ، موزاییک و کاشی های زیبا بسازید و برای راه های زیبا در محوطه و حیاط و باغ و اطراف استخر استفاده کنید و ورودی جذابی ایجاد کنید . برای ساخت آبنما نیز در فضای خود می توانید قلوه سنگ ها را به کار ببرید و آبشار صخره ای یا آبنمای دیواری بسازید .

فروش سنگ رودخانه ای تزیینی

فروش سنگ رودخانه ای تزیینی

کاربرد سنگ های قلوه ای

در قسمت نشیمن محوطه با ساختن آتشدان از جنس این سنگ ها گرمای مطبوع آتش را در فصل سرما داشته و از شب های سرد زمستانی لذت ببرید . اگر یک درخت در حیاط یا باغ خود داشته باشید، می توانید از سنگریزه ها استفاده کنید تا جذابیت بیشتری به محیط بدهید . یا اطراف درخت را با آجر یا سنگ های بزرگ احاطه کنید، و سپس فضای بینی را با سنگریزه پر کنید . قلوه سنگ های شرکت سورن بام در سه سایز برای شما عرضه می شود . برای بهتر فهمیده شدن اندازه ها ، ما آن ها را به گردویی ، تخم مرغی ، پرتقالی نامگذاری کرده ایم .

فروش سنگ رودخانه ای تزیینی

فروش سنگ رودخانه ای تزیینی

برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید .