طراحی و اجرای دیوار سبز مصنوعی :دیوار سبز مصنوعی پیرامون اطراف خود را زیبا و با طراوت کنیم .دیوار های سبز مصنوعی پدیده ای جذاب در زیبا سازی دیوارها عمودی و بدون کاربرد میباشد که طبیعت را در فضاهای داخلی و خارجی ایجاد می کنند و جلوه ای کاملا طبیعی را در محیط ایجاد می کنند

دیوار سبز مصنوعی دیوار های عمودی هستند که توسط اتصالات چندین پنل تشکیل می شوند و در ابعاد و اندازه های متفاوتی ساخته می شوند ، اشکال و رنگهای متفاوتی دارند گونه های گیاهی دیوار ها  می توانند همانند گیاهان طبیعی باشند که بسیار طبیعی جلوه می کنند .

دیوار سبز مصنوعی با کیفیت بالا دارای ویژگی هایی میباشد از جمله زیبایی و نیاز به نگهداری نداشته ، در طولانی مدت می توان از آن استفاده کرد ، در صورتی که دیوار سبزی که از لحاظ کیفیت پایینی دارند ،بیش از اندازه براق بوده ودر مدت کوتاه فرسوده می شود .شرکت سورن بام با تیم متخصص خود در زمینه های معماری سبز فعالیت های بی نظیری داشته .

شرکت سورن بام در زمینه های ، محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، ویلا، حیاط ، طراحی و ساخت انواع آبنما ، دیوار سبز ، دیوار سبز مصنوعی ، فلاور باکس و تراس سبز ، آلاچیق ، روف گاردن ،آبیاری قطره ای, آبنما و…. نیز فعالیت دارد .علاوه بر طراحی و اجرا تولید کننده پنل های دیوار سبز و فلاور باکس ها نیز  فعالیت می کند .

مزایای دیوار سبز مصنوعی :

1)محصول تزئینی است که نیاز به تعمیر ونگهداری مداوم نداشته و می توان آن را با هر فضایی مطابقت داد.

2)ایجاد یک فضای با دید بی نظیر و محیطی دلچسب و جذاب .

3) متفاوت بودن رنگ آن یکی از ویژگی های مهم این محصول می باشد .

4) بی نیاز به نگهداری و مراقبت  .

 5)  رنگ گیاهان آن مانند گیاهان طبیعی بوده .

6) اجرا و نصب آن آسان بوده .

7) پنل ها مقاوم بوده در برابر آتش .

8) عدم نفوذ جانوران موذی وحشرات .

9) با دوام و ماندگاری طولانی .

10) بی نیاز به آب و خاک .

موارد مصرف دیوار سبز مصنوعی :

دیوار سبز مصنوعی را می توان در محیط داخلی وخارجی استفاده کرد ، برای یکپارچه کردن بعضی از فضا ها یا جداسازی فضاها کاربرد داشته .دیوار های سبز مصنوعی قابلیت فرم دهی داشته یعنی می توان آنها را به صورت مدور ، مستطیل ، منحنی و … طراحی و اجرا کرد . دیوار های سبز مصنوعی در ابعاد کوچک و بزرگ قابل تغییر است . از این دیوارها می توان داخل رستوران ها ، فضای داخلی منازل ،لابی ، سرویس بهداشتی ، اماکن ورزشی ، اداری ، تفریحی و… استفاده کرد .

طریقه نصب پنل دیوارسبز مصنوعی :

 ابتدا پنل های مورد نظر را با قلاب و پیچ به هم متصل می کنیم ، سپس پنل های متصل شده را به سطح صاف که یک تخته چوبی ازجنس  MDF میباشد متصل کرده و در آخر به دیوار پرچ میکنیم .