مشاوره و اجرا فضای سبز

مشاوره و اجرا فضای سبز: یکی ازمکان های خانه که دارای قابلیت های بسیاری  است، دیوار است. دیوار را می توانید با انواع دیوار پوش ها و رنگ ها و طرح ها بپوشانید . مطمئنا  برخی از شما در منزل تان دیواری دارید که پوشیده از شاخ و برگ گیاهان است یا حداقل چنین چیزی را در تصویر یا خانه ی دوست و آشنا دیده اید . پس با آنچه در اینجا می خواهیم بگوییم ناآشنا نیستید.

مشاوره و اجرا فضای سبز

مشاوره و اجرا فضای سبز

دیوار سبز چیست :

گرین وال در واقع یک باغچه ی عمودی است . دیوار سبز اکسیژن تولید می کند و یک نقطه ی کانونی ایجاد می کند . این دیوارها  مسلما به اندازه ی یک اثر هنری خیره کننده است و البته کم هزینه تر از آن است . این باغچه ی عمودی در عین اینکه نسبت به دیوار پوش های دیگر به مراقبت بیشتری نیاز دارد . همانند دیگر گیاهان خانگی بافت، انرژی و زندگی به دکوراسیون منزل می بخشد.

تا زمانی که شما گیاهان را جایگزین و تر و تازه می کنید و از سیستم دیوار مراقبت می کنید، دیوار برای شما مشکل ساز نخواهد بود. با داشتن چنین دیواری شما این شانس را دارید که در بین همسایگان خود زبان زد باشید. شرکت سورن بام آماده هرگونه خدمات در زمینه دیوار سبز با بهترین تیم اجرایی است.

طراحی مشاوره واجرا فضای سبزمدرن سورن بام 

دیوار سبز به عنوان  دیوار مستقل و یا بخشی از یک ساختمان است که بخشی از آن و یا  به طور کامل با پوشش گیاهی خاص و زیبایی مزین شده است.امروزه مفهوم دیوار سبز و همچنین کاربرد آن با استفاده از تکنولوژی مدرن هیدروپونیک گسترش یافته است.پوشش گیاهی جهت نمای سبز این دیوارها، همیشه بر روی بدنه خارجی دیوار قرار می گیرد.دیوار های سبز بسیار با شکوه و زیبا هستند؛ کاربرد آنها در بام های سبز نمای دلنشینی را ایجاد می نماید که صرف نظر از مزایای زیست محیطی اش، همگان می توانند از آن لذت ببرند

مشاوره و اجرا فضای سبز

مشاوره و اجرا فضای سبز

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید.