سنگ های رود خانه ای شرکت سورن بام، سنگ های رودخانه ای سنگ های صیقلی و صاف می باشند که بر اثر جریان آب گوشه های آنها از بین رفته و به صورت گرد گوشه و یکپارچه  شده اند و در رنگ های مختلف در شرکت سورن بام تولید می شود. شرکت سورن بام بزرگترین تولید کننده سنگ های رودخانه ای سفید و رنگی می باشند.

کاربرد سنگ های رود خانه ای :

کاربرد سنگ های رود خانه ای در فضای داخلی و بیرونی امکان پذیر است .

در فضا هایی مانند : محوطه سازی فضای باز ، باغچه ، باغ ، ویلا ، آبنما و استخر ها ، برکه های آب و یا در مسیری که آبیاری باغ ها و ویلا مشخص شده است، برای تزئین فلاور باکس ها، ترکیب سنگ های رود خانه ای با دیوار سبز و …. کار می شود. سنگ های رود خانه ای علاوه بر زیبایی و جداسازی فضا که جنبه تزئینی دارند در کف سازی پیاده رو ها و پارک ها، روف گاردن نیز کاربرد دارند .

ابعاد سنگ های رود خانه ای شرکت سورن بام :

  • سنگ رود خانه ای ( 5-3 ) سانت
  • سنگ رود خانه ای (8-6 ) سانت
  • سنگ رود خانه ای ( 12-9) سانت
  • سنگ رود خانه ای ( 16-13) سانت

سنگ های رود خانه ای که به سنگ های قلوه ای نیز شناخته شده اند،  سنگ های رود خانه ای از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه می باشند.

سنگ های رود خانه ای از لحاظ رنگ بندی:

قلوه سنگ های سفید

قلوه سنگ های رنگی که شامل رنگ های: مشکی، طوسی، سبز، آبی، زرد ، قهوه ای، قرمز و … می باشد.

شرکت سورن بام با سالها تجربه در زمینه معماری منظر فعالیت دارد و در زمینه طراحی و اجرا ء روف گاردن ، محوطه سازی فضای باز ، محوطه باغ ، ویلا ، باغچه ، حیاط ، تراس سبز ، آبنما ، آلاچیق ، پرگولا ، فلاور باکس و… نیز فعالیت های بیشماری انجام داده است.