سنگ رود خانه ای چیست :در واقع قلوه سنگ همان سنگ قلوه است و به سنگی گفته می شود که اندازه آن بر پایه مقیاس 64 تا 256 میلی متر بوده و از سنگ ریزه بزرگتر و از تخته سنگ کوچک تر است .این سنگ ها در اثر جریان آب ساب خورده و صیقلی می شوند و به صورت کاملا طبیعی می باشند. سنگ های رود خانه ای یکی از پرکاربرد ترین متریال در طراحی فضای داخلی و خارجی می باشد.

شرکت سورن بام بزرگترین تولید کنندگان سنگ های رود خانه ای سفید و رنگی می باشد. سنگ های قلوه ای شرکت سورن بام مرغوب ترین سنگ های رود خانه ای است. شرکت سورن بام در زمینه طراحی و اجراء فضای سبز فعالیت دارد و در زمینه طراحی و ساخت المان های فضای سبز به صورت کاملا تخصصی فعالیت می کند.

سنگ رود خانه ای چیست و کاربرد قلوه سنگ:

امروزه از سنگ های رود خانه ای علاوه بر استفاده در فضاهای بیرونی در فضای داخلی نیز کاربرد دارند.

سنگ های رود خانه ای در کف سازی محوطه باغ، ویلا، باغچه، حیاط، تراس، روف گاردن و سنگ فرش معابر مورد استفاده می باشد و همچنین به عنوان تزئین در داخل منازل در برخی از دیوار ها، داخل شومینه، آکواریوم و … کار می شوند.

در فضای سبز المان هایی نظیر دیوار سبز، فلاور باکس، آلاچیق، آبنما کار می شوند، برای تزئین المان ها را با سنگ های رود خانه ای ترکیب می شوند و زیبایی المان ها را چندین برابر می کند.

سنگ رود خانه ای چیست

سنگ رود خانه ای چیست

سنگ رود خانه ای چیست

سنگ رود خانه ای چیست

سنگ های رود خانه ای از نظر ابعاد و اندازه :

  • قلوه سنگ رود خانه ای 3 الی 5 سانت
  • قلوه سنگ رود خانه ای 6 الی 8 سانت
  • قلوه سنگ رود خانه ای 9 الی 12 سانت
  • قلوه سنگ رود خانه ای 13 الی 15 سانت
rubble

rubble

rubble

rubble

سنگ قلوه از نظر ترکیب رنگ:

  • سنگ سفید.
  • قلوه سنگ رنگی ( آبی، سبز، زرد، قرمز، مشکی، طوسی، نارنجی و… )

برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید .