ساخت فلاور باکس، سورن بام ، فلاور باکس ها در ابعاد و اشکال مختلفی هستند ،بسیار متنوع  و کاربری متفاوت  دارند قابلیت اجرایی در فضای بزرگ و حتی در فضای کوچک ( اینچ) می توان از فلاور باکس هایی که توسط شرکت سورن بام طراحی شده استفاده کرد و جلوه خاص و زیبایی را در فضا ایجاد می کنند .مناسب برای کاشت و پرورش گل و گیاه و درختچه از فلاور باکس یا همان گلدان  استفاده می کنند ،  فلاور باکس ها راه ساده ای برای ایجاد جذابیت فضای داخلی و خارجی هستند .از آن جایی که فضاهای باز مانند حیاط و پاسیو و بالکن و حتی بام سبز با کمبود باغچه و خاک مواجه هستند، لذا فلاور باکس گزینه ای بسیار مطلوب و مناسب برای جایگزینی باغچه است و امروزه به کمک ما آمده است.

شرکت سورن بام در زمینه ساخت و تولید انواع فلاور باکس ها و فلاور باکس های دیوار سبز به طور تخصصی فعالیت داشته و ارائه دهنده دیوار سبز های فلاور باکسی یا مدولار از صفر تا صد می باشد ، همچنین انواع فلاور باکس های چوبی ، فلزی ، پلاستیکی ، بتنی ، سنگی و . . . را طبق سلیقه شما اجرا می کند

فلاور باکس ها از نظر کاربری :

  • فلاور باکس های دیواری .
  • فلاور باکس های زمینی .
  • فلاور باکس های آویزی .

ساخت فلاور باکس، سورن بام از لحاظ جنس :

1- فلاور باکس های چوبی ( چوب پلاست ، ترمو، چوب معمولی  .

2- فلاورباکس فلزی .

3-فلاورباکس بتنی .

4- فلاورباکس پلاستیکی .

5-فلاورباکس سنگی .

گیاهان فلاور باکس :

در فلاور باکس ها می توان انواع گیاهان بلند یا کوتاه ، درختان ، گل ها ، درختچه ها و حتی سبزیجات را کاشت و برای درختان بزرگ نیاز به فلاور باکس بزرگتر می باشد .

نکاتی درمورد فلاورباکس ها:

1-  گیاهانی انتخاب کنید که مناسب رشد در فلاور باکس باشند.

2- اطمینان حاصل کنید که فلاور باکس ها به قدری محکم باشند که وزن خاک و گیاهان و آب را تحمل کنند.

3- فلاورباکس ها باید دارای حفره های زهکشی  ، عایق ضد ریشه و …  .

محل قرار گیری فلاور باکس ها :

لازم به ذکر است که فلاور باکس ها می توانند ثابت و متحرک ساخته شوند و اندازه و ابعاد متفاوتی دارند ، از لحاظ متریال نیز متفاوت می باشند . محل قرارگیری فلاور باکس ها عبارتند از :

1-داخل منازل ،  آشپزخانه ، تراس ، پاسیو ، حیاط ، روف گاردن ، پارک ها ، کنار بزرگراه ها ، شهرک سازی ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، محوطه سازی باغ ، ویلا و… .

شرکت سورن بام در زمینه طراحی و اجرای محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، حیاط، باغچه ، روف گاردن ، آلاچیق ، انواع آبنما ، فلاور باکس و… فعالیت دارد وهمچنین در تولید پنل های دیوار سبز ، انواع فلاور باکس ها و سنگ های رودخانه ای نیز فعالیت می کند .