ساخت بام سبز

ساخت بام سبز ، در دهه گذشته با توجه به افزایش جمعیت شهری تقریبا تمام مردم مجبور به آپارتمان نشینی شده اند . این عامل باعث دور شدن از علایق ذاتی انسان از محیط دلخواه او شده است .  همچنین شاهد ازدیاد بیماری های گوناگون افسردگی در دهه اخیر بوده ایم، دور شدن از طبیعت تاثیر بسیار بالایی بر این عوامل دارد و هر روز در حال افزایش است .

ایجاد یک بام سبز زیبا راه حل مناسبی برای جلوگیری از افسردگی ها و نزدیک شدن به طبیعت و آرامش انسان می باشد.

ساخت بام سبز راهکار مناسب برای محیط زیست :

انسان به صورت ذاتی محیط مناسب خود را نیازمند آرامش می داند و همه تمایل به فضایی سبز طبیعی و زیبا دارند، برای جلوگیری از این اتفاقات شهر ها شروع به پارک سازی کردند تا مردم بدون طی کردن مسافت های بالا بتوانند از محیطی سبز و طبیعی بهره ببرند.

مراحل اجرای بام سبز

مراحل اجرای بام سبز

این راهکار بسیار موثر واقع شد ولی همه مردم علاقه ای به استفاده از پارک به دلیل آلودگی صوتی و همچنین ازدیاد جمعیت نداشتند .

درصد بالایی از انسان ها علاقه به محیط شخصی خود دارند تا باغ و فضای سبز خود را با سلیقه و علایق خود به وجود آورند که این امر وابسته به داشتن خانه ای دارای حیاط می باشد . امروزه با ایجاد آپارتمان نشینی این راه حل نیز از بین رفته است.

در چندین سال اخیر تا به امروز با رشد بسیار زیاد تکنولوژی و مطالعات بالا روف گاردن به صورت تخصصی در ایران قابل اجرا شده و هیچگونه عوارضی ندارد.

شما می توانید باغ شخصی خود را در پشت بام خانه که عموما غیر قابل استفاده است با هزینه ای بسیار پایین ایجاد کنید.

باغ بام :

برای استفاده از محیطی طبیعی و سبز برای ایجاد آرامش نیازی به رفتن به پارک یا مسافرت های طولانی که همیشه امکان آن نیست روف گاردن گزینه بسیار کار آمدی به شمار می رود.افراد برای روحیه خود به صورت غریزی از گل و گیاه در خانه خود استفاده می کنند تا حس بودن در طبیعت در بین یک فضای شهری متراکم به آنها برگردد.. امروزه شما قادرید همان محیط طبیعی را با سلیقه خود ایجاد کنید.

روف گاردن

روف گاردن

شرکت سورن بام در یک مکان مناسب ارتباطی است . توسط یک مشاور شخصی ارائه خدمات انجام می شود . طیف گسترده ای از محصولات را در انبار دارد . سال ها تجربه در صنعت و محوطه سازی دارد . درخواست های شما را به سرعت اجرا می کند و به صورت تخصصی طراحی و اجرای روف گاردن را در ایران ارائه می کند.

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .