روف گاردن ساختمان

روف گاردن ساختمان ، بام سبز ، باغ بام ، همگی به معنای محوطه سازی فضای سبزی است

که به جای قرار گیری بر روی زمین بر روی بام شکل می گیرد .

بعضی از این بام ها صرفا فضایی زیبا است برای نشستن و لذت بردن

از فضای سبز و بعضی برای کاشت و پرورش سبزیجات و یک کشاورزی کوچک استفاده می شود .

روف گاردن ساختمان اداری :

روف گاردن ها برای ساختمان های اداری بسیار مناسب اند زیرا محیط مناسبی برای استراحت و زمان غذاخوری کارمندان فراهم می کند که انگیزه بیشتر و روحیه بهتری برای ادامه کار ایجاد می کند ، این روف گاردن می تواند دارای فضا های نشیمن باشد که در کنار فلاور باکس ها قرار گرفته و مشکل افراد سیگاری را نیز برای پیدا کردن جایی برای کشیدن سیگار حل می کند ، چون در فضای باز و حتی در نظر گرفتن قسمتی از این بام این مشکل رفع می شود .

بام سبز عمومی مراکز تجاری :

امروزه با مورد توجه قرار گرفتن و باب شدن روف گاردن ها ، بسیاری از مراکز تجاری قسمت مهمی از طراحی را به بام اختصاص می دهند تا با ایجاد یک روف گاردن زیبا ، رونق بیشتری برای جلب مردم ایجاد کنند ، این روف معمولا به فضای مناسبی برای رفع خستگی پس از یک خرید طولانی می شود که فود کورت ها در آن قرار دارند و مردم در حین لذت بردن از این فضا و رفع خستگی ، به راحتی غذایشان را نیز در این محیط میل می کنند .

شرکت سورن بام ، با سال ها تجربه در زمینه طراحی و اجرای بام سبز می تواند مشاور خوبی برای شما در این زمینه باشد تا بام سبز ایده آل خود را انتخاب کنید ، طراحان شرکت سورن بام با توجه به خواسته شما بهترین فضا را برای شما طراحی کرده و با صبر و شکیبایی تغییرات را هر چقدر که شما بخواهید اعمال کرده تا مورد تایید شما باشد و به طرح مد نظرتان برسید و سپس این محوطه زیبا را به بهترین شکل ممکن و با هزینه ای مناسب به اجرا می رساند .

شرکت سورن بام در زمینه طراحی و اجرای محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، حیاط، باغچه ، روف گاردن ، آلاچیق ، انواع آبنما ، دیوار سبز ، فلاور باکس و… فعالیت دارد وهمچنین در  تولید فلاور باکس های دیوار سبز به طور تخصصی فعالیت داشته و ارائه دهنده دیوار سبز های فلاور باکسی یا مدولار از صفر تا صد می باشد ، همچنین انواع فلاور باکس های چوبی ، فلزی ، پلاستیکی ، بتنی ، سنگی و . . . و انواع آبنما ها همراه با نورپردازی  را طبق سلیقه شما اجرا می کندشرکت سورن بام  تولید کننده  پنل های دیوار سبز و سنگ های رودخانه ای نیز می باشد  .