شما اینجا هستید : خانه -> roofgarden -> روف گاردن در تهران

روف گاردن در تهران

روف گاردن در تهران که گاهاً توسط شرکت های متفرقه بسیاری انجام می گیرد که متاسفانه بدون علم کافی به سیستم اجرای روف گاردن و بدون توجه به نیازهای آن نسبت به اجرای روف گاردن اقدام می نمایند.  بسته به نوع بام سبزی که نصب می کنید، گیاهان ممکن است مدولار یا دارای لایه های زهکشی باشند . با این حال ، تمام بام های سبز دارای چند ویژگی مهم مانند ضد آب و دافع ریشه هستند تا سازه را ایمن و آسیب نبینند .

روف گاردن در تهران

روف گاردن در تهران

سوالات متداول روف گاردن در تهران

 1. روش های اجرای روف گاردن را نام ببرید ؟
 2. ساختار اجرایی روف گاردن به چه صورت می باشد ؟
 3. فواید اجرای روف گاردن چیست ؟

۱٫ روف گاردن به چند صورت اجرا می شود ؟

 • روف گاردن فشرده : عامل دیگری که این سبک ها را از یکدیگر متمایز می کند ، میزان کار لازم برای حفظ آنها است . همانطور که از نام آن پیداست ، بام‌های سبز فشرده ، کار بسیار بیشتری برای مدیریت می‌طلبد ، زیرا شامل جدا نگه داشتن انواع مختلف گیاهان و حفظ یک باغ واقعی است . از سوی دیگر بام‌های سبز گسترده به‌طور طبیعی و بدون محدودیت رشد می‌کنند ، مانند طبیعت وحشی از خود مراقبت می‌کنند .
 • روف گاردن گستره : برای صاحبان خانه های خصوصی ، فرمت فشرده به شما امکان می دهد گل هایی را که می خواهید نمایش داده شوند ، و انتخاب کنید و به شما امکان می دهد زیبایی شناسی مورد نظر خود را بسازید. بنابراین به طور طبیعی بیش از حد رشد می‌کنند . این امر پیمایش بام‌های سبز گسترده را سخت‌تر می‌کند ، به این معنی که افراد نمی‌توانند برای لذت بردن از گیاهان در فضا قدم بزنند .

۲٫ ساختار روف گاردن در تهران چگونه است ؟

هر دو بام سبز از یک سیستم لایه‌بندی استفاده می‌کنند که با استفاده از خاک‌ها، حصیرها و سایر مواد، پایه‌ای را برای کاشت‌کارها ایجاد می‌کند تا مواد مغذی را حفظ کند و در عین حال محصولات جانبی زائد را خارج کند . از طریق این لایه‌ها ، یک پروفیل خاک تقلید می‌شود ، بنابراین یک فرآیند زهکشی ایجاد می‌شود که اجازه می‌دهد مایع به طور ایمن فیلتر شود و در عین حال گیاهان را نیز تغذیه کند .

روف گاردن در تهران

روف گاردن در تهران

۳٫ مزایای روف گاردن چیست ؟

 • همچنین مزایای شخصی برای صاحب خانه وجود دارد ، خواه در یک محیط شهری زندگی می کنید یا روستایی، برای نصب یک بام سبز ، مانند : با ایجاد یک مانع طبیعی، بام های سبز می توانند میزان سر و صدای وارد شده به خانه شما را کاهش دهند .
 • از آنجایی که سقف شما توسط گیاهان پوشیده شده است ، میزان در معرض قرار گرفتن آن در معرض عناصر محدود است و باعث می شود که غشای سقف بیشتر از زمانی که محافظت نشده باشد دوام بیاورد . بام های سبز میزان انرژی مورد نیاز خانه برای گرمایش را کاهش می دهند و در هزینه شما صرفه جویی می کنند . تاخیر آتش ارائه شده توسط بام های سبز به محافظت از خانه شما کمک می کند .
 • از آنجایی که بام‌های سبز از مواد زائد استفاده می‌کنند که در غیر این صورت به محل دفن زباله ختم می‌شوند و همچنین طول عمر سایر محصولات خانگی شما مانند سیستم HVAC را افزایش می‌دهند استفاده از یکی از آن‌ها میزان زباله‌های تولید شده توسط خانه شما را کاهش می‌دهد.
 • با افزودن یک بام سبز به خانه خود، ارزش ملک خود را به دلیل افزایش کارایی لوازم خانگی خود افزایش می دهید و خانه شما از نظر زیبایی ظاهری دلپذیرتر می شود.
 • برخلاف سقف های قیر سیاه سنتی، بام های سبز با جذب گرما به جای جذب گرما و ایجاد عایق طبیعی برای ساختمان ها، هزینه های انرژیرا کاهش می دهند . طبق مطالعه‌ای که توسط شورای ملی تحقیقات کانادا انجام شده است، حتی یک بام سبز وسیع شش اینچی می‌تواند نیازهای انرژی تابستانی را تا بیش از ۷۵ درصد کاهش دهد .
 • با کاهش تقاضای تهویه مطبوع، بام های سبز تولید آلودگی هوا و انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهند. پشت بام های سبز کمک به کاهش شهری حرارت جزیره اثر ، وضعیتی که در آن محیط های شهری را جذب و گرما گیاهان یک بام سبز ذرات هوا را حذف  می کنند اکسیژن تولید می کنند و سایه ایجاد می کنند .
 • یکی دیگر از مزایای مهم بام های سبز ، توانایی آن ها در کاهش و کند کردن روان آب های طوفان در محیط های شهری است . از آنجایی که پشت بام ها و خیابان ها در شهرها سطوح سختی هستند ، حجم وسرعت روان آب طوفان به شدت افزایش می یابد و منبع اصلی سیلو آلودگی در سراسر جهان است .
  روف گاردن در تهران

  روف گاردن در تهران

 

مجموعه : roofgarden


مجموعه های دیگر

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x