اجرای روف گاردن در تهران

بام سبز پردیس

آنچه در این مقاله میخوانیم

اجرای روف گاردن در تهران گاهاً توسط شرکت های متفرقه بسیاری انجام می گیرد . متاسفانه بدون علم کافی به سیستم اجرای روف گاردن و بدون توجه به نیازهای آن نسبت به این عمل اقدام می نمایند.  بسته به نوع بام سبزی که نصب می کنید، گیاهان ممکن است مدولار یا دارای لایه های زهکشی باشند. با این حال ، تمام بام های سبز دارای چند ویژگی مهم مانند ضد آب و دافع بودن نسبت به ریشه هستند که سازه را ایمن می کنند تا آسیب نبیند .

اجرای روف گاردن در تهران

اجرای روف گاردن در تهران

سوالات متداول اجرای روف گاردن در تهران

  1. ساختار اجرایی روف گاردن به چه صورت می باشد ؟
  2. فواید اجرای روف گاردن چیست ؟

1. ساختار روف گاردن  چگونه است ؟

هر بام سبز از یک سیستم لایه‌بندی استفاده می‌کند. با استفاده از خاک‌ها، حصیرها و سایر مواد، پایه‌ای را برای کاشت‌ ایجاد می‌کند تا مواد مغذی را حفظ کند. در عین حال محصولات جانبی زائد را خارج کند . از طریق این لایه‌ها ، یک پروفیل خاک تقلید می‌شود ، بنابراین یک فرآیند زهکشی ایجاد و اجازه می‌دهد مایع به طور ایمن فیلتر شود و در عین حال گیاهان را نیز تغذیه می کند .

اجرای روف گاردن

اجرای روف گاردن

2. مزایای اجرای روف گاردن چیست ؟

  • با ایجاد یک مانع طبیعی، بام های سبز می توانند میزان سر و صدای وارد شده به خانه شما را کاهش دهند .
  • از آنجایی که سقف شما توسط گیاهان پوشیده شده است ، میزان در معرض قرار گرفتن آن در مقابل عناصر محدود است و باعث می شود که غشای سقف بیشتر از زمانی که محافظت نشده باشد دوام بیاورد .
  • بام های سبز میزان انرژی مورد نیاز خانه برای گرمایش را کاهش می دهند و در هزینه شما صرفه جویی می کنند.
  • با افزودن یک بام سبز به خانه خود، ارزش ملک خود را به دلیل افزایش کارایی لوازم خانگی خود افزایش می دهید و خانه شما از نظر زیبایی ظاهری دلپذیرتر می شود.
  • برخلاف سقف های قیر سیاه سنتی، بام های سبز با جذب گرما به جای جذب گرما و ایجاد عایق طبیعی برای ساختمان ها، هزینه های انرژی را کاهش می دهند. طبق مطالعه‌ای که توسط شورای ملی تحقیقات کانادا انجام شده است، حتی یک بام سبز وسیع شش اینچی می‌تواند نیازهای انرژی تابستانی را تا بیش از ۷۵ درصد کاهش دهد .
  • با کاهش تقاضای تهویه مطبوع، بام های سبز تولید آلودگی هوا و انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهند.

روف گاردن در تهران

مقالات مرتبط
پروژه‌های بام سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button