روف گاردن،بام سبز : مسلماً بزرگترین فضایی از خانه است که تقریباً بلا استفاده است، پس بهترین راه یک استفاده مناسب از آن و تبدیلش به فضایی است که می تواند حتی به مهم ترین بخش خانه تبدیل شود.

روف گاردن،بام سبز :

بام سبز یا روف گاردن که توسط شرکت سورن بام اجرا می شود فضایی سبز و پر از گل و گیاه روی پشت بام است.این فضا فقط برای گیاهان نیست، بلکه فضایی است که باید از عناصر مختلف برای ایجاد زیبایی و آرامش استفاده کنید، برای این کار باید طراحی مورد نظر را انجام دهید و تصور کنید در همچنین فضایی به چه چیزهایی نیاز دارید، برای مثال یک مبل راحتی ، آلاچیق ، تاب ، تزیینات خاص و … و هر چیزی که ترجیح می دهید برای آرامش در بام سبزتان داشته باشید .

 

روف گاردن،بام سبز

روف گاردن،بام سبز

اگر برای انتخاب و طراحی این فضا سردرگم هستید،ما می توانیم این کار را به بهترین نحو برایتان انجام دهیم . با توجه به سلیقه و خواسته های شما بام سبز دلخواهتان را طراحی و اجرا کنیم.

بعضی تصور می کنند اجرای بام سبز روی سقف می تواند از لحاظ سازه ای مشکل ساز باشد و بار اضافی برای ساختمان باشد یا حتی از لحاظ نشتی رطوبت خطرساز باشد . اما کارشناسان ما با بازدید از فضای شما و تعیین میزان تحمل بار، بام سبز و عناصر مناسب آن را تعیین می کنند . از لحاظ نشتی رطوبت نیز با ایجاد یک لایه عایق و ضد آب به هیچ وجه مشکلی ایجاد نمی کند.

 

مزایای بام سبز

مزایای بام سبز

با ایجاد روف گاردن علاوه بر زیبایی، می توانید در تابستان از هوای مطبوع آن لذت ببرید.  زیرا گیاهان و درختان باعث خنکی محیط می شوند؛ و در زمستان نیز با داشتن آتشدان یا بخاری و شومینه، گرمای دلپذیری در کنار این فضا و سردی هوا داشته باشید.

روف گاردن،بام سبز

روف گاردن،بام سبز

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .