دیوار سبز پروژه پیروزی واقع در خیابان پیروزی می باشد . کارفرمای این پروژه جناب آقای دکتر عباسی می باشد . دیوار اختصاص داده شده برای ساخت گرین وال در حیاط جنوبی منزل مسکونی بین دو دیوار در نظر گرفته شده است .با توجه به اینکه دیوار در حیاط قرار گرفته است و هم جوار با ساختمان کناری می باشد ، برای جلوگیری از نفوذ آب به دیوار کناری، عوامل فنی شرکت سورن بام این دیوار سبز را با عایق های مخصوص گرین وال کاملا عایق بندی می کنند. این فرآیند طی چندین مرحله صورت می گیرد تا از هرگونه نشتی و نفوذ آب به دیوار هم جوار جلوگیری به عمل بیاید.

پس از آن گیاهان انتخاب شده را در داخل فلاور باکس های مخصوص گرین وال که تولید شرکت سورن بام است کاشته می شوند و بر روی استراکچر ها نصب می گردند و در مرحله آخر سیستم آبیاری قطره ای نصب می شوند  تا گیاهان به صورت اتوماتیک در زمان تعیین شده آبیاری شوند .

متراژ دیوار سبز پروژه پیروزی:

دیواری که در حیاط برای ساخت دیوارسبز  اختصاص داده شده است 15 متر مربع می باشد . ساخت گرین وال در حیاط جنوبی موجب زیبا تر شدن و جذابیت حیاط  شده است .دیوار سبز باعث ایجاد حس خوشایند و سر زندگی در ساکنین می شود .

 

گیاهان در نظر گرفته شده در دیوار سبز پروژه پیروزی :

  1. ناز گوشتی
  2. امین الدوله
  3. گندمی
  4. پنجه کلاغی
  5. پاپیتال ابلق
  6. پاپیتال سبز

شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه ساخت و طراحی انواع دیوار های سبز به صورت کاملا تخصصی فعالیت دارد . در زمینه طراحی و اجراء روف گاردن ، دیوار سبز ، فلاور باکس ، آبنما ، محوطه سازی ،آلاچیق و…. فعالیت های بیشماری داشته و همچنین بزرگ ترین تولید کننده فلاور باکس های مخصوص دیوار سبز و انواع فلاور باکس های چوبی ، فلزی ، بتنی می باشد .