شرکت فرانسوی لبنیات بل یکی از شرکت های معروف دنیا در زمینه فرآورده های لبنی می باشد که در کشور های مختلف فعالیت داشته و محصولات خود را در این کشور ها عرضه می نماید، این شرکت از سال 1386 فعالیت خود را در ایران با همکاری یک شرکت ایرانی آغاز کرده و با مستقل شدن شرکت،  کارخانه خود را در شهرک کاسپین ، 25 کیلومتری قزوین تاسیس نموده است .  دیوار سبز صنایع غذایی روزانه bel ، توسط شرکت سورن بام در قسمت غذاخوری این کارخانه اجرا شده است . زیبایی و سرزندگی را در قسمت غذاخوری برای کارمندان به ارمغان آورده است . ظرافت و منحصر به فرد بودن این دیوار سبز به خوبی در عکس های زیر قابل مشاهده می باشد.

دیوار سبز صنایع غذایی روزانه bel

دیوار سبز صنایع غذایی روزانه bel

دیوار سبز این غذاخوری به صورت مدولار اجرا شده است؛ به این معنا که یک پنل مخصوص بر روی دیوار نصب شده که گیاهان به صورت مدولار با فلاورباکس ها بر روی آن نصب شده و گیاهان بر روی این سازه رشد می کنند. با این روش می توان دیوار سبز های بسیار بزرگ با سطحی وسیع را نیز اجرا نمود . حتی طرح های منحنی نیز قابل اجرا اند .

مراقبت و آبیاری دیوار سبز صنایع غذایی :

از مزایای این نوع دیوار سبز آبیاری آسان آن است که توسط سیستم آبیاری هوشمند قطره ای انجام می شود و نسبت به گیاهان، زمان و مقدار آبیاری تنظیم شده و به صورت خودکار صورت می پذیرد. برای مراقبت از گیاهان نیز می توانید، نگهداری را به شرکت سورن بام سپرده تا خیالتان از بابت گیاهان کاملا راحت باشد.

اجرای دیوار سبز  bel :

در محیط زیبای غذا خوری این کارخانه، توانسته ایم فضای زیبایی را فراهم آوریم. رنگ سبز گیاهان در کنار لوگو قرمز رنگ bel با پس زمینه زیبای چوبی ترکیب چشم نوازی را فراهم آورده است.